Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zeny, co hovorite na plesatych panov?

smejo4ja

Mne osobne to príde že niektorý majú proste smolu ale ak by môj priateľ mal mať plešinu tak isto by mi to nevadilo však to nie je všetko a predsa ho milujem a plešina nič nezmení no nie?

alis

moj priatel ma 20 a ma plesinu, chodi vystihany do hola, a mne to pripada velmi sexy, ja som na take tie kratkovlase typy :) naopak nepcia sa mi dlhovlasi chlani, a ked vidim take tie nagelovane ostne na hlave je mi z toh zle, brrrr.

ttt

nezalezi ako vyzeras,ci si plesaty alebo nie, ale aky si. moj je tiez plesaty a ma len 26, tak som ho spoznala a tak sa mi paci. nic si z toho nerob

ikuska

myslim ze to nie je rozhodujuce ci ma plesinku:))) mamkamarata co ma 20r.a ma hore na hlave plesinu ako mnich,ale aj tak je zlaty a je aj pekny...aj moj priatel ma dost velke kuty:))) moj ocko ma skoro holu hlavu uz chudacik:)))

ewitka

tak ja mam len plesateho otca a je to ten najlepsi cloveka zaroven chlap na svete akeho poznam. :-) ale viem ze si s apytala na nieco ine, ale nedalo mi nenapisat:-) A inak priatelovi sa tiez robia kuty ale mne sa to paci:-)

vecernica

mne sa to nepaci ale co uz.mam takeho priatela s pesinou .nie je to rozhodujuce pre vztah.Inak je velmi pekny ,,ale toto je vec co sa mi nepaci, ale je mi to jedno a aj jemu.

tinusska

no jasne, ze su sexi... dokonca som si uvedomila - ale az pri sucasnom priatelovi, ze vlastne aj moji dvaja byvali mali plesinku... takze asi podvedome moje srdiecko pritahuju.. :)) je to strasne sexi ked ho mozem bozkavat po cielku a bozkavat...

sara

Tak mne sa teda plesaci fakt pacia! Neviem preco, ale plesinky su pre mna nesmierne pritazlive. Mne to pripada mile :-)

polika

moj priatel ma velke kuty a je viac nez iste, ze v buducnosti bude mat plesinku. lubim ho a pre man je pritazlivy. dokonca som si vsimla ze chlapi ktori nemaju vela vlasov na hlave su dobe zarasteni na hrudi....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zeny, co hovorite na plesatych panov? - Fórum - ZDRAVIE.sk