Bez kamaratov...

Príspevok v téme: Bez kamaratov...
smutna18

ahojte. mam 18 a strasne ma trapi ze nemam ziadnych kamosov...viem, ze by som aj mohla mat, ale taki ludia ako teraz vacsina je mi leze na nervy..vsetci piju, fajcia a ked clovek taky nie je tak ho nemaju radi...nepoznam uz fakt ani jedneho cloveka ktory by to nerobil..s ktorym by som mala nieco spolocne..stratila som mojho najlepsieho kamarata, lebo sa zmenil..zmenili ho jeho novi kamarati.. zacal pit, blbo sa spravat... zabudol na vsetko co sme kedy prezili...povedal ze sa zmeni a ze zije uz inym zivotom .. :-( teraz je mi z toho hrozne..boli sme kamosi na zivot a na smrt a on sa takto zmenil.. :-((stale sa musim kvoly nemu trapit!!! viackrat som sa pokusala aby konecne bol normalny, aby bol taky ako predtym ale on povedal ze nie..jeho to nebavi :-(( zabudol na vsetko co sme prezili, ako som mu vzdy pomohla ked nieco potreboval, ked bol smutny, trapil sa a on sa takto ku mne zachoval :-(( robim asi blbost ze sa mu stale podriadujem, ze mu hovorim a vypisujem ze nech je taky aky bol predtym..je to marne :((( bojim sa ze uz nikdy nebudem mat takeho kamosa ako bol on...:-((( terajsi ludia su hrozni.. tu sa tak lahko nenajdu kamarati..jedine taki na spolocne opijanie sa, chodenie do baru a tak..ale naozajstneho kamarata asi nikdy nenajdem.. .-(( prosiiim pomozte mi, co mam robit?? mam sa kvoly nemu trapit?? mam dufam ze bude niekedy normalny??? ako najst kamaratov??

rony26

co by nezaujimalo, zaujima :-)...v prvom rade zacni mysliet pozitivne...ten tvoj prispevok vyznieva tak ako keby si to uz vzdala a cakas na prejavenu lutost...no nie je dovod ta lutovat, si mlada, vsetko mas pred sebou a kamaratky ci kamaratov clovek ziskava cely zivot...no najst nestaci, o kamaratstvo sa tiez treba starat a udrzat si kamaratov byva niekedy ovela tazsie...aby som len nefilozofoval, tak ti skusim dat nejaku prakticku radu...ja teda na pokec nechodim, neviem ake su tam zvyky a obycaje, ale skus si tam najst osoby podobne zmyslajuce,take co byvaju blizko teba a tak sa z toho pisania dostanete mozno aj k stretku

Peťuš

Ja som na tom podobne..nemyslim si,ze som nudna,a uz davno nie som taka nesmela hanblivka ako v skolke,ved uz v skolke som ich vela nemala,lebo som nebola velmi komunikativna a trosku hanbliva..v skole to bolo taktiez,i ked potom som si nasla 2 najlepsie..boli z nasej bytovky,(co je fajn,lebo v okoli boli vacsinou dospelaci a starsi ludia)tak som chodila von a bavila sa iba s nimi..az na to,ze aj ja som sa stala pre nich najlepsou kamkou a tak sa oni 2 nenavideli..bolo to hrozne...jedna tu druhu ohovarala a vravela mi ze ma ohovara..tak som sa s tou druhou prestala bavit..teraz mam uz 14 rokov,a zistila som ze som sa s nou nemala prestat bavit,lebo ta co som sa s nou prestala kvoli tomu vsetkemu bavit bola fajn a vobec ma neohovarala,uz sa zase kamaratime,ale nechodime spolu von,ani sa nenavstevujeme..proste uz to nie je take,ake bolo predtym. A ta co mi vravela,ze ma ta druha ohovarala,mi to uz vravela skoro o kazdej kamke..a ja,som si samozrejme neuvedomovala aka je zla...pochopila som to az teraz..uz som 9-tacka,no,a v skole..suhlasim so smutnou18..vsetky baby len piju,fajcia,menia frajerov kazdy tyzden ako spinave kamosky a mna to vobec nelaka..uz sa asi nenajde niekto ako som ja...ale nie su vsetky moje spoluziacky take. Su aj lepsie,ale nie sme velke kamosky,(..aspon sa mam s kym bavit cez prestavky..)lebo jedna nerada chodi von (zato ja som chodila od malicka stale)..druha je celkom v poho ked je len so mnou,ale von sa s nou ist neda,lebo stale vykrikuje a nadava na cely svet (ma to v rodine,jej mama jej nadava stale,a je to dost trapas,ked sa na nas vsetci na ulici pozeraju)..dalsia je fakt super,a rada chodi von,ale..ma uz svoju partiu a chodi von iba s nimi..na pokeci si mam s kym pisat,ale su vsetci z daleka,takze aspon na pokeci mi je fajn..A tak tu tvrdnem,som na pokeci,kukam vselico na googli (tam som nasla aj tuto stranku)pisem to tu..ale asi to aj tak nikoho nezaujima...

popoluska 45

mali ste uz sex?alebo orgazmus?nie?
tak si masirujte klitoris svojimi slinami.
je to ucinne.fakt.alebo to vyskusajte
s perom bez tuhy a poriadne umytým a pritom
citajte eroticku poviedku.vyskusajte to a napiste mi na tuto stranku,ci to fungovalo.

XXXYZ

Baby, zit bez kamosiek je smutne, ale si myslite, ze na nete si najdete skutocne kamosky?! jedine co vam to da, je zavislost na nete a nakoniec aj taq zistite, ze nikoho nemate... radsej chdodte von, zabavat sa, do parku, do kina, ked mozte normalne stretnut ludi a nedavajte na take kraviny ako pokec!