tvrdnutie bruška

maja 2251

Ahoj február_ka Som rada,že ste O.K.Tak to je chvalabohu asi len keď si unavená,bábätko Ti dáva na javo,že sa máš šetriť.Niekedy sa ozvi a hlavne keď budete na svete.Ahoj

februar_ka

ahojte Katka a MAjka, prave som sa vratila od gyn. Povedal mi ze vsetko v najlepsom poriadku, krcok je v poriadku uzavrety a ze to tvrdnutie bruska, pokial to nie je caste a intenzivne, tak ze je to v pohode, pre pripad mi nasadil magne B6 a stale bude sledovat krcok ci sa s nim nieco deje alebo nie. Celkom mi odlahlo, teda poriadne. Tak ... a este vydrzat aspon 12 tyzdnov :-)
Dakujem vam za rady a podporu!
pa

februar_ka

jasne, tomu rozumiem. Tak si to vsetko este premyslim. Dakujem Ti Katka, idem uz off, ale priebezne sa ozvem ako som na tom. Ozaj termin mam 10.02.09. drzte sa, Ty a malicky. pa

katka26

nikto ti neda zaruku ze ked budes rodit ze dojde moze byt odcestovaný može by hocičo ... ved vo vojomvolne moze robit co chce a nevies ci budes rodit presne na den terminu to sa neda naisto urcit

februar_ka

Vlastne ano viem to, tu oficialnu verziu poznam, ze tam ide cca 5tis. SK a deli sa to, ale myslela som si ze je to na 100% ze sa tam dostavi "moj" Dr. ..hmmm
Este si to vsetko dobre pozistujem, kde sa to da?

katka26

No teraz plati zakon, oficialne si objednas k pôrodu lekara, zaplatis na ucet nemocnice peniazky a oni ak to bude mozne ho privolaju k pôrodu, ale nemas zaruku ze to sthne, ze dvihne telefon, alebo podobne .... a o peniaze sa deli nemocnica a lekar ... alebo neoficialne je tak ze das jemu a urobi vsetko preto (teda by mal) aby sa dostavil k tvojmu porodu, ale zasa to je len ked ma sluzbu alebo ked je práci pocas pracovnej doby ... o tom nevies?