Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TLAK A STRES ????

Príspevok v téme: TLAK A STRES ????
mozno stres ?

ahojte chcem sa spytat lebo ked pridem k lekarke a mi zmera tlak tak mam 140/90 150/90 ale viem ze sa bojim uz ked len mi dava tlakomer na ruku lebo mi raz tak namerala a od vtedy sa toho bojim lebo mi povedala ze mam HYPERTENZIU ale ked pridem k mojej kamoske ona je sestriska a mi zmeria tak mam 125 120 130 / 75 vobec nemam taky vysoky moze stres ovplinit tlak aj o 30 hodnot viac ????? dakujeeem pekneee

[zruseny12]

jasne,ze stress moze take nieco sposobit...zo stressu je 80%chorob...
tlak by sa nemal merat hned pri prichode do ordinacie,clovek by sa mal na to upokojit,a neviem mne vela krat merali tlak,ale to som mala po kave tiez si myslim,ze by sa na to mal brat ohlad...ako ked sa odobera na lacno krv,tak by mala lekarka upozornit aj ked bude merat tlak,ze sa nema pit vtedy kava...lebo tiez je to skreslene...
ked vypijem kavu mam tlak normalny,ked nevypijem mam velmi nizky...a raz aj po kave som mala velmi nizky...
/takze ber do uvahy aj toto,ze tam si sa stressovala atd.a u kamaratky si bola v pohode.../

joni_

a coho sa tak strasne bojis? aj mne par krat namerali 140/90 vzdy nejaky cas uzivam Magnezium je to v poriadku, ked idem dalsi krat tak som uplne v pohode a je mi jedno co mi nameraju
postrasila ta doktorka aj nejakymi dalsimi vecami pri tom merani tlaku?

farmaceutka

moze, dokonca to ma odborny nazov "syndrom bieleho plasta". Spravne by s tym lekar mal pocitat, ze tie hodnoty mozu byt zvysene. najlepsie je overit si to v neutralnom prostredi a povedat jej, ake mavas hodnoty mimo ordinacie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.