Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CO HAK DOKAZE !!! :(

Príspevok v téme: CO HAK DOKAZE !!! :(
anianka

newim,ci to tu patri, ale mam isty problem, od HAK mi strasne zacali padat vlasy, vysadila som, a este horsie, hrozi ze ostanem bez vlasov,... bojim sa ze stratim priatela, ved asi ziaden chlapec by nechcel mat taketo dievca... :( hoci sme uz spolu vyse 2rokov, obaja mame 20r.-co vy na to-teda vas nazor, resp. nejake lieky, ktore mi pomozu? :(DAKUJEM, a len seriozne...

anianka

ale uz bolo zopar zien ktorym HAK sposobila padanie vlasov, no viac po jej vysadeni ako pri uzivani.... gynekolog-vraj mam setko OK, dermatovenerolog/kozna/-mi robila krvne testy, tiez setko oka takze to dala na tu HAK, ze to asi ona sposobuje...vodicky, vitaminy vsetko mam, ale nepomaha...tj.vsetko :(

sdjkasldjka

No to je velmi neprijemne, je mi to luto .. ale podla mna sa to urcite da nejako riesit .. na Tvojom mieste by som isla na endokrinologiu .. nech spravia poriadne vysetrenia a poradia co dalej + co zvladnes aj sama - velmi dbat na spravnu vyzivu - nic chemicke, vela zeleniny, ovocia, celozrnnych veci, strukovin ... pripadne si nechat spravit krvne testy aj na mineraly a stopove prvky, mozno len HAK sposobila nedostatok niecoho v tejto oblasti ... mohla by to urobit aj Tvoja doktorka, alebo v www.akv.sk, to je ale trosku drahsia zalezitost, pripadne ina sukromna klinika co robi rozbory na poziadanie .. najskor vsak urcite ta endokrinologia (zial vsaka nasej uzasnej vlade najrv musis po piaper k obvodnej) Vela stastia, nech starosti odidu rychlo prec.

ella

neviem o ziadnych liekoch, ale urcite chod za lekarom, u gynekologa si uz urcite bola takze navstiv aj kozneho lekara..ale ja osobne neviem o takom pripade zeby z HAK vypadavali vlasy, ak to je pravda tak je to smutne..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CO HAK DOKAZE !!! :( - Fórum - ZDRAVIE.sk