Trapas-Prosim poradte mi -posrala som sa pri milovani

Príspevok v téme: Trapas-Prosim poradte mi -posrala som sa pri milovani
evkaaaaa

Ahojte, prosim vas pomozte mi. Mala som priatela dlhorocneho a sex som zbozdnovala, no raz bol u nas a milovali sme sa, fakt vasnivo a zrazu sa mi stal trapas, neviem ako sa to ani stalo z nicoho nic, som sa trochu s prepacenim pokadila :( a odvtedy mam zabrany sa milovat, mam to stale na mysli, bojim sa... Proste dost mi to zmenilo moj sexualny zivot, poradte mi prosim ako s tym mam bojovat, alebo zabudnut nato, prestat sa bat, ze sa to zopakuje.... dakujem strasne moc

evkaaaaa

dakujem, za prispevky, priznam sa, ze som rada, ze trapasy sa stavaju viacerim, ved sme len ludia, dufam, ze ma to prejde a baby, chalani naozaj dakujem a hlavne za pochopenie. a obdivujem evvv,ze to berie s humorom, budem sa dufam o to snazit aj ja a hlavne mysliet na nieco pekne :)

andy

Keď sa tak veľmi bojíš, dávaj si pozor, čo celý deň pred milovaním ješ, snaž sa mať vyprázdnené črevá a potom by sa ti to nemuselo stať. Držím palce

evvv

ja som sa zase postala...potom som sa od hanby rozplakala, ale byvaly to tiez bral v pohode...stavaju sa aj horsie veci...raz nas dokonca nachytal dedov kamos v situacii jazyk mojho ex v mojej kunde...nuz...ako tu uz bolo povedane, trapasy sa stavaju, treba sa na nich zasmiat..drz sa a nemysli na to..

evkaaaaa

DAKUJEM MARISSSKA, NO PRIATEL SI TO VSIMOL, ALE KEDZE SOM S NIM BOLA SKORO OSEM ROKOV BRAL TO UPLNE V POHODE A SKOR MA UTESOVAL, KLOBUK DOLU PRED NIM V TOMTO, ALE ROZISLI SME SA UZ SKORO PRED ROKOM A MAM NOVEHO PRIATELA A STALE TO MAM NA MYSLI, BOJIM SA, ZE SA MI TO STANE ZNOVU, HNED AKO PRIDE K NIECOMU BLIZSIEMU SPOMENIEM SI NATO A SNAZIM SA MU VYHYBAT.

marisssa

a priatel co na to, vsimol si to? ako reagoval? podla mna by bolo dobre, nestresovat sa kvoli tomu, ale zasmiat sa na tom, ved trapasy sa stavaju...