Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kamaratka

Príspevok v téme: kamaratka
ele

Ahojte. Nedavno som mala svadbu, pozvala som aj kamaratky o ktorych si myslim ze su to fajn ludia, ale z jednej z nich som stale nervozna. Po svadbe mi povedala ze som na parkete bola ako drevo a negativne sa zmienila aj o mojom bratovi, ktoreho videla mozno 5 minut a v zivote sa s nim nerozpravala. Co sa tancovania tyka, mala som na sebe asi 12 kg. saty, pod nimi som sa strasne potila, bola som ako zapancierovana a este k tomu vo 4. mes tehotenstva. Je to podla vas dobra kamaratka, ked mi neustale ublizuje slovami a pritom na tej svadbe sa mala ako kral, v hoteli som jej vybavila najlepsiu a najdrahsiu izbu aby sa citila co najlepsie a ona si to nevazi. Stale sa vyvysuje ze jej brat mal aku svadbu a jej rodina je aka dokonala, no vazne sa obavam si s nou pozriet video zo svadby, aby nezacala aj mojich rodicov ohovarat :-( Musim poznamenat, ze to bol majkrajsi den mojho zivota a ona takto...Co si o tom myslite? Mam sa s nou prestat stretavat, alebo to mam ignorovat? Dakujem..

ele

fifiBB lenze ja som pribrala len 1,5 az 2kg a som v 17. tt. Viac by som nevedela jest, strasne ma aj naduva, ako keby som to nevedela poriadne stravit :-( Myslis ze potom priberiem viac? Sice na konci tehotenstva to asi nie je "prave" priberanie, je to hmotnost dietatka, plodovej vody, krvi a tak, nie?

fifiBB

ele
no vieš ani peniaze ti to štastie nezaručia ako si sama povedala každý si može za všetko sám.s tým bruškom to ti verím,ja ked som chodila v 9mesiaci na kontroly,tak dievčatá v piatom mali vačšie bruško odo mna,samozrejme ma lekári stále sledovali,čo sa báli,pribrala som len 7kg.malý mal porodnú hmotnost 3,200g,takže v poriadku,tiež mi doktor vravel že bruško je malé preto bo som vysoká a mám dlhý driek.tak držkám palčeky,moc:-)

ele

Ahoj fifiBB :-DD. Ja mam niekedy aj strach ze co mi nerastie, hlavne ked sa nenajem, ako keby som ho ani nemala, pritom dietatko je dost velke :-). Ja sa uz tesim na brusisko :-). Co sa tej kamosky tyka, ja neviem preco sa tak sprava, ved ona ma vsetko, ma bohateho otca, takze nudzou netrpi, len je asi nestastna, ale za to si moze aj sama, lebo kazdy mame svoj zivot vo svojich rukach..

fifiBB

ahoj ele
gratulujem k svadbe:-)s tým bruškom máš pravdu aj ja som vysoká 176 a štíhla a ešte v siedmom mesiaci som bola známim na svadbe a mala som fakt miniatúrne bruško a v porodnici najmenšie zo všetkých rodičiek..mne skor príde že tá tvoja kamarátka ti závidí niečo čo ty máš a ona nie,možno je to čaro osobnosti,bezprostredný šarm alebo aj manžel,ale zachovala sa teda nehorázne,to by som si živote ale fakt v živote ku kanoške nedovolila,čo si ona k tebe.má ta rada,ale zožiera ju závist..

ele

No ja som bola pred tehotenstvom tiez doslova vyziabnuta a som dost vysoka 176 cm, tak preto mi teraz nerastie az tak brucho, zevraj...., ale to je individualne, ja som pribrala zatial len 2 kila.. Inak ta zmenaren sa bude vysielat v 3.adventnu nedelu vecer, pozri si to :-)

3nt

tak to si na tom dobre.moja kamoska bola v 3 mesiaci jak buldozer:)ale asi to bolo tym ze meria meter a vazi 10 kil aj z botami:)

ele

Som len v patom mesiaci a ja som ten typ, ktoremu brusko zacne rast az v siedmom, tak mi povedal aj gynekolog. Aj teraz uz mam take vypuklejsie, ale vcera som od nervov nevedela do seba nic dostat, tak zaliezlo a mala som take volne saty:-) Viac ma trapi to, ze som bola pod velkym stresom a aj som trochu nachladla. Ale bol to perfektny den :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kamaratka - Fórum - ZDRAVIE.sk