Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim skusenych ludi, ktori si vedia uzivat sex

Príspevok v téme: Prosim skusenych ludi, ktori si vedia uzivat sex
karotka22

Prosim Vas s priatelom sme sa milovali za tento mesiac 6 krat, vsetko by bolo okej, pouzili sme prerusovanu suloz a v pripade prichadzajuceho orgazmu si priatel nasadil kondom.Ale...ak predejakulat neobsahuje spermie, co neobsahuje, preco mi meska menzes uz 6 dni, a najhorsie je ze sme sa miovali vecer, urobil sa a nesiel na zachod a potom zase.Takze myslite ze zostali nejake spermie v teh rurke ktore by bol schopne reprodukcie???

lenuliatko

mozes ked kvapocky obsahovali spermie.joj dievcata preco si nato nedavate pozor do kelu.kup si tabeltku po a ak este stihas.

mikuska

priateľ vnikol do mňa bez kondómu, neurobil sa do mňa,ale mal výtok, môžem byť z toho tehotná? mám plodné dni

anabel

A ked chalana aj fajcis, tak obcas pusti predejakulat a sama musis citit uz len podla chuti, ze obsahuje spermie a obcas pusti aj trochu spermii.

karotka22

Ahojte vsetci, chvalbohu sa vase predpoklady nenaplnili a nie som tehotna, tak dakujem za vase prispevky rozumnych dospelych ludi.
P.S Tie "kvapky" lasky vazne nic neobsahuju.=)

blbe

No nechcem ta strasit a ani poucovat ale spavate spolu a asi toho neviete dost o sexe ked si myslis ze v predejakulate niesu spermie. Ak sa chalan raz spravi tak potom by mal pouzivat kondom stale kazdu sekundu lebo tie spermie tam mozu kludne zostat... No drzim palce aby si nebola tehotna aj ked si myslim ze by ste mohli byt opatrnejsi...

cicos

Mam kamarata a jeho zena otehotnela. Ked sa kamarat urobil na zem tak to musel poutierat. Urobil poriadok a potom dostal opat chut. Nejaka ta spermia ostala v nejakej vraske na ruke a tak sa stalo ,ze jeho zena otehotnela i ked ju robil len rukou. Ja by som sa uz chystal na babatko,kupil by som postielku aj vybavicku.

andy

Ak myslíš predejakulát tú priesvitnú tekutinu, tak aj v tej sú spermie. A dve čísla po sebe bez WC? Tam je tiež riziko, že niečo ostalo a hneď po vniknutí vytieklo do teba. Rýchlo si utekaj urobiť test

hmm

neviem, co mas namysli pod pojmom predejakulat, ale pokial si myslis, ze ak sa tvoj partner do teba nevystrieka ,neotehotnies, moze to byt trosku naivne...spermie sa mozu uvolnovat v mikrociastkach pocas celej suloze....takze vela stastia..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim skusenych ludi, ktori si vedia uzivat sex - Fórum - ZDRAVIE.sk