Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

menštruácia+sex

baška :)

jj - akurát minulý víkend som mala ešte menzes a boli sme drahým na chate - zákon schválnosti :( Mne sa do toho nejako nechcelo-bála som sa, že bude celá posteľ od krvi, ale nakoniec nás napadlo - "čo tak sprcha?" A tak aj bolo - postojačky odzadu pod tečúcou vodou! A výhoda? ani jeden z nás nevidel ani kvapku krvi... :)

smejo4ja

Tak ja by som povedala že počas menzesu to cítim intenzívnejšie a raz sa stalo že keď mali sex tak mi to uvoľnilo kŕče. Podľa mňa je to super ale je potom bordel samá krv ale vo vani sa mi to zdá krásne a je to super

jujkaa

Nemilujeme sa cez to ..aj ked menzes mavam slaby kludne by sme sa mohli..raz sme skusili asi pred rokom ale to uz ked mi koncilo takze trocha krvi po nas ostalo na hotelovej izbe uterakty spinave =))chudera upratovacka co si mohla myslet=)

inžinierka

Dodržiavať hygienu, a pohoda. Ja to síce cez tie dni nemusím, ale mám to vyskúšané. 100ludí 100chutí.

andy

Záleží od toho s kým a kde. Ja osobne nám veľmi rada milovanie cez menzes, nie je na tom nič nezdravé, akurát by som dodržiavala hygienu a hlavne treba použiť kondóm. Anak, je to super, vtedy mám vždy väčšiu chuť

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

menštruácia+sex - Fórum - ZDRAVIE.sk