Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ZENAM A DIEVCATAM ALE AJ MUZOM..

etho

Myslim ze ti viem presne poradit co potrebujes avsak nebudem to tu verejne pisat. Ak chces napis tvoj mail a ja ti to poviem. A este jedna vec nikdy sa nepytaj zeny ako na zeny.

chiquitta

tazka otazka..
ale tak dajme tomu ze kto by zaujal mna.. 1. krasne oci (co sa uz ovplivnit neda)
2. usmev .. ziadna zamracena namyslena tvar..
3. mam radsej ked vidim, ze ho v spolocnosti beru.. ze je vtipny, vie spolocnost zabavit.. ale nie je prilis drsny a frajersky!!
4. nelakaju ma chlapi s cigaretou v ruke.. aj ked toto by dovod na rozchod u mna nebol ;)
5. mozno to znie povysenecky, ale sedlacke vyrazy a spravanie ma zvlast nepritahuje..
6. nemusi zjest mudrost sveta, ale mohol by vediet kde je sever..
7. musi sa o mna zaujimat, dobyjat ma.. - tuto pozor! je rozdiel medzi neprijemnym vtieranim a milym dobyvanim :)
8. musi byt na mna mily, pohladit ma po tvari, povedat mi aka som dnes pekna, objat ma a dat mi boztek na usko :)
9. pri svojej partii by nemal zahadne menit svoje spravanie na hrube a typu "ako piskam, tak ona skace"
10. mal by vediet rozpravat.. zaujimavo, vtipne, ale tak, aby som sa k slovu vedela dostat aj ja :)

asi tak.. vela veci som nespomenula.. ale u kazdej baby je to ine.. niektora nema rada ked ju chalan dobyja.. alebo hociktore ine veci.. drzim ti ale palceky :)

misicka

lenze si nenapisal, ci uz mas nadejnu priatelku na ktoru chces zaposobit, alebo si este len chces najst niekoho..na prvom rande podla mna najviac zaposobi taky inteligentny a zaroven vtipny rozhovor niekde na kave, musi z teba nieco vyzarovat, mal by si jej povedat aj nejaky kompliment(taky nie prilis vtieravy), nemal by si vela rozpravat, no na druhej strane by si nemal byt ani prilis ticho, chlap by mal vediet nadhodit nejaku zaujimavu temu, najlepsie taku na ktorej sa obaja zasmejete..mozes jej priniest aj nieco co ma rada(napr. cokoladu)a samozrejme si daj pozor na topanky:), myslim tym aby si ich mal ciste a nechty detto, podla prieskumov su to veci kt. si zeny najviac vsimaju...............................
...a ak sa jedna o dalsie rande, tak mne sa paci nieco zaujimave..napr. mna moj priatel pozval na squash:), cize ja by som si vybrala skor nieco netypicke..a este jedna dolezita vec: chlap by mal byt rozhodny, tym chcem povedat, ze urcite by si mal mat v zalohe nejaky plan, ak povodny nevyjde..a nemal by si program na vecer nechavat na zenu, teda aspon v zaciatocnom stadiu randenia...to je asi tak vsetko:)

inuška

Buď sám sebou, a dopadne to ok. Na mňa zapôsobil teraz už môj manžel, dostala som kvety, boli sme na romantickej večery. Bol pozorný, milý, ftipný, pre mňa ideálny partner. Pravda, že bolo to 10rokov dozadu(ale v pamäti to zostane dlho)

obycajny

Ja by som len chcel vediet co by potesilo,prekvapilo,presvedcilo.. Ja viem ,ze sa musim spravat ako slusny chlapec. No co zaposobilo najviac to by som chcel vediet.Kvety,cokolada,zlato alebo spravanie..no ake spravanie. Lebo je sto zien a jedna ma rada to a druha nieco ine. Cim by ste urcite nepohrdli?Co by vas fascinovalo az tak,ze by ste neodmietli napr. veceru..

lenuliatko

take veci s anedaju naucit ma to ist spontanne.nemoze ti teraz neikto povedat co mas robit ako to on robil lebo to uz nebude tvoje vlastne spravanie

obycajny

Teraz mam dlhy cas chodit okolo horucej kase? Ked pridem a rovno ju pozvem? A ako by som sa mal prihovorit? Co kupit?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ZENAM A DIEVCATAM ALE AJ MUZOM.. - Fórum - ZDRAVIE.sk