Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepravidelná menzes

Zora22

Ahoj mimi123!Bola som dnes u gynekológa ale vyšetril ma a už som schitala tretiu vyvolávačku v živote.A všetko mám v poriadku,len menzes nikde.Maternica a všetko je v normálnom stave ani nevizerá na menzes.Je to strašné neznášam túto injekciu,ktorá dlho bolí.Minule som mala zväčený váječník a je vporiadku a folikul ani neviem či vôbec ovulujem,asi nie keď nemá menzes už je 56 deň môjho cyklu.A tebe ako zistily puknutie folikulov?To gynekológ alebo v nemocnici a čím ?Ďakujem pekne.

mimi123

ahoj zora, po vysadeni HAK su taketo problemy normalne, ale od aprila je uz par mesiacov prec, tak uz by to malo byt naspat tak ako ma byt. ved chod ku gynekologovi, takyto problem mava vela zien - vratane mna, pricin moze byt vela, mna napr poslali na ultrazvuk a zistili ze mi niekedy "nepraskaju" folikuly tak ako by mali ale sa zvacsuju a zvacsuju a az potom prasknu co ma za nasledok neskorsi zaciatok menzesu. podla mna to neries na fore ale chod hlavne ku gynekologovi

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepravidelná menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk