NAFUKNUTE BRUCHO ZLE TRAVENIE

[zruseny12]

galaxisa,aj ja mam HYLAK,ale ten neobsahuje ENZYMY....je to na uplne ine veci...a bambussa potrebuje ENZYMY,na rozkladanie potravi...

galaxisa

Skus si kupit HYLAK. Ten predpisuju aj lekari,ale kupuje sa aj bez predpisu, lebo poistovna nepreplaca. stoji 95sk. je na plynatost, hnacky,zapchy, zle travenie. mne pomohol.

[zruseny12]

jasne,sak ked mas moznost/zbytocne nemusis objednavat/...urcite by ti poradili aj normalne v lekarni u vas...hlavne nech ti pomozu...pekny den...

bambussa

no ja si planujem kupit nejake v lekarni, nebudem si objednavat drahe odniekial, skusim najprv dostupne, kukala som na nete je ich dost len si vybrat..

[zruseny12]

bambussa,ja pouzivam enzymy,ale neviem ci sa ti nebude to zdat drahe...na vsetky potraviny,stiepia bielkoviny,laktozu atd.ak budes chciet tak ti mozem napisat cislo kde si to mozes objednat...
alebo aj mozes sa spytat v lekarni na enzymy/citala som niekde o tom,ze aj tam sa da kupit,ale neviem presne ako sa volaju/
alebo NAVY/tusim/v teme:OTAZKY NA RNG
pisal nejaku stranku na objednavanie doplnkov,ale tusim je to z MADARSKA...

bambussa

ja som mala v auguste helicobaktera potom kvasinky v crevach a pred tyzdnom som bola pre vysledky na helicobaktera a kvasinky a vraj uz mi nic nie je ale stale mam nafuknute brucho, nemozem nic jest lebo mi je zo vsetkeho zle na vracanie. chcem skusit nejake traviace enzymy, moze mi niekto poradit nieco konkretne (nie prilis drahe) co vam pomohlo od podobnych alebo rovnakych priznakov?

delphia

samozrejme treba zistit pricinu dyspepsie. zajdi na gastroenterologiu. spominane problemy mozu mat suvis s helicobakterom, alebo s refluxom a treba to liecit

RNG

betain HCl, enzymi, probiotika a vlakniny.To su vsetko prostriedky na zlepsenie traviaceho procesu, ci uz sa jedna o plynnatost, slabu absorbciu, zapaly crevneho traktu, boj proti kvasnym a plesnovym infekciam v crevach atd..