Alkohol- NAJHORSI DEN V MOJOM ZIVOTE

Príspevok v téme: Alkohol- NAJHORSI DEN V MOJOM ZIVOTE
koralika

Stalo sa to pred zopar dnami,presne vo stvrtok,ked sme sa s partiou rozhodli,ze ideme na chatu,velmi som sa tesila,ze ma tam pozvali,tak kto by odmietol take pozvanie?boli tam aj moji 2 spoluziacia ja som tam prisla spolu s mojou naj kamoskou,ktora tam mala frajera a ja jedneho kamarata,s ktorym idem aj na stuzkovu a asi pred mesiacom sa medzi nami nieco zacalo ale nepokracovalo to.. no boal som na tej chate a s kamoskou sme si kupili aj nejaku tu flasku,ona nejak nemala chut pit tak som s kamosmi nieco vypila (nebolo toho az tak vela).. no proste tak to na chate chodi.. neskor sme zacali hrat taku hru a kto nevedel dalsie slovo,tak pije. Ja som pila asi len 2 a to len male stamperliky a strasne mi to udrelo a od tej chvile si velmi nepamatam co sa dialo dalej,to som sa dozvedela len na druhy den z rozpravania mojej naj kamosky.. (no ja nepijem nejak casto,aby ste si nemysleli,ze som nejaka alkoholicka alebo co.)..viem, co si ja si este spominam,ze bola som v izbe a tym mojim stuzkarom a uz ani neviem ako a bola som uz hola,zrazu prisiel a niekto nas videl,uplny trapas,ani som sa nemala cim zakryt ani nic,videla ma tam aj spoluziacka klebetnica ,tak rychlo utekala nieco pohladat ,aby nas zakryla,ja som nejak v tej chvili ani nebranila,bolo mi jedno ze ma ludia vidia a ze na mne lezi moj kamos,bola som taka mimo. niektore veci som sa dozvedela az na druhy den. Ked este toho nebolo dost tak tiez neviem ako,ale som sedela vonku na terase a nejak som sa s hlavou narazila na hrdlo vina (nepamatam sa,to viem tiez len z rozpravania) a porezala som si celo,vtedy ma vsetci osetrovali,ja som lezala na dolnej posteli,zvracala som ,no proste ze vraj to bolo strasne so mnou,naj kamoska az revala,najhorsie bolo rano,ked mi bolo toez zle,hned som vracala a kazdy sa ma pytal ze ako oko.. a ja sa samu seba pytam co mam s okom??? isla som sa pozriet do zrkadla a co nezbadam,velky monokel pod okom a dost hlboku ranu na cele,islo ma vtedy porazit,ja som vtedy nevedela ze ako sa mi to stalo,nepamatam si ziadnu bolest,krv,no proste nic.. a este horsie je to ze o tom mojom trapase vie proste kazdy,aj niektori uplne cudzi ludia,s ktorymi sa skoro ani nebavim,kazdy sa ma pyta len na oko,ale isto vedia aj viac okolo toho....teraz som doma na marodke, lebo som tam asi nejak prechladla,tak aspon sa mi ten monokel zahoji (dufam) ale vobec sa netesim do skoly,ked kazdy si bude v duchu mysliet,juuj to je ta pijacka,co sa nevie kontrolovat,co ma robite celo,budu na mna ukazovat prstom... vobec sa do skoly netesim... podla mna kazdy bude vsetko vediet,ale nikto nic nevie,tha asi tak.. teraz sa ja citim uplne nanic,nenavidim sa... rozhodla som sa ze uz nevypijem ani kvapku

muc

nie kazdemu sa stava v zivote, ze sa utrhne z retaze.
su totozto aj taki, ktorym to je pod ich uroven....
takze touto vyhovorkou nechcite ospravedlnovat svoje prizemne pocinanie...

fifinaofina

2 staperle a bola si taka stata? :D jou dievca na co pijes :-) ach jo... ja som sa velakrat opila na zabavach ze som mala z toho aj okna...ale nikdy som sa za seba tak nemusela hanbit...take ako spievanie do mikrofonu na verejnosti tancovanie padanie pod stol mam za sebou :-) ale to patri k zivotu skoro kazdy sa v zivote utrhne z retaze...bud rada ze si neostala tehotna :-) alkohol je svina preto treba s mierou a ked nieje miera tak mat pri sebe aspon dobrych priatelov co daju na teba pozor :-)

igua_

take veci sa stavaju. treba si druhykrat davat pozor. a by ma zaujimalo, ako bol na tom ten kamarat...
ono sa ti to mozno stalo prave preto, ze nie si zvyknuta pit. ked sa niekto na akcii opije do nemoty je to na 80% clovek, ktory nezvykne chlastat pravidelne. alkohol je dobry na zabavu, ale inak je to strasna svina...ako vsetky veci, ked sa prezenu.
neboj, cas vylieci aj monokel aj dusu.

kitti

Dufam,ze tato spomienka ti aj zostane,ze najhorsi den.
Moja sesternica tiez to iste moze povedat,lenze ona na oslave svojich 18 narodenin si tiez vypila,sadla si do auta s tiez opitými a od vtedy je na vozicku!
Tes sa,ze tebe zostal len monokel. Po par rokoch si na to budes spomínať len s usmevom.
Kazdy si vypije,je to normalne,len prosim s mierou...:)
A ked ten alkohol mate uz tak radi,tak aspon sa naucte pit...

delphia

..hm... no vazeni, tak tvrdit, ze vsetci sme tym pesli je veeeelmi prehnane....
...koralika- myslim ze si pri tejto prilezitosti dostala velke ponaucenie, ze "zlabat" sa vie aj ten medved pod tatrami , ktory sa naje prezreteho ovocia, ale ludia sa od zvierat predsa len lisia aj tym, ze maju vyssiu nervovu sustavu a za svoje ciny svojpravni ludia nesu zodpovednost....
prajem ti, aby si sa v zivote uz nikdy vedome nedostala do situacie, ked sa budes musiet za seba hanbit ;)

n..

ahoj aj ja som takto dopadla podobne.. každy si tým prešiel.....a je aj dobre aspon vieš čo to robí ten alkohol..... ale neskôr sa na tom zasmeješ.... týžden to bude také že hmm ale to prežiješ ale . ved.... zasmej sa nad tým iba.. potom si to nikto nebude pametat lebo sa také inkomu stane... a kludne choj na také akcie.. lebo si mladá a zabavaj sa ale bez alkoholu keby si nemala ten alkohol .. tak by to bolo fajn nie?? alebo tak si pripi a nie viac..:) ked to ty nezvládneš tak nech ťa zbrzdí tvoja naj. kamarátka tak sa drž

bobrik22

Neboj sa,ludia co su okolo teba a boli s tebou to chapu, ved take veci sa stavaju, mozno z toho budu mat srandu,ale ked sa clovek raz opije,to z neho este alkoholika nerobi. Mne sa tiez podarilo par krat a teraz uz viem, ze s alkoholom to netreba prehanat. Clovek sa uci z vlastnych chyb. Len by si sa mala podozvedat co ste robili s tym chalanom....

anabel

Presne tak, kazdy mame taky zazitok az na par jedincov, ktorym srdecne gratulujem, neboj, raz to preboli a budes sa na tom este smiat, to len teraz sa trapis, lebo je to velmi cerstve. Aj ja som mala take excesy a na druhy den by som sa pod zemou videla, ale bohuzial no:)
Teraz som dospelejsia a mam viac rozumu , ale este vzdy sa na tom dokazem pobavit s kamaratmi:)
Vezmi si to tak, ze to bolo na chate, mne sa take stalo na disko, co je horsie, hehe
Hlavu hore a ber to s usmevom, hlavne to uz neopakuj a bude dobre:)
Mimochodom monokel som mala aj ja:)

florry5

mno myslim ze viaceree z nas maju takto zazitky..sice pri mne totak daleko nezaslo..ale zlomila som si 2 prsty....ak z toho vyviaznes bez nasledkov tak s odstupom casu sa na to budes pozerat uplne inak...