Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnisavy vacok nad mrtvym zubom

Príspevok v téme: Hnisavy vacok nad mrtvym zubom
eviva

Prosim vas poradte niekto. Asi pred tristvrte rokom sa mi objavil hnisavy vacok nad mrtvym zubom a moja zubarka to chvela riesit bud odstranenim zuba, co som odmietala alebo resekciou (narezanim) dasna. Dala mi zatial antibiotika, ktore ale krasne zabrali, takze som to dalej neriesila. No a co cert nechcel, dnes som zacitila po jedle bolest, tu istu co pred tristvrte rokom, to sa mi vacok ozyva, problem je ale v tom, ze som tehotna a neviem ako to mam teraz riesit ked nemozem uzivat ATB, ani anestezu, ked sa mi tam nahromadi hnis, mozem dostat otravu krvi, prosim pomozte mi..

eviva

Dakujem velmi pekne RNG, uz mnohokrat si mi pomohol. Mala by som to zvladnut aj za pomoci manzela, myslim tu proceduru s bateriou :-)

RNG

Ja som viackrat takyto pripad riesil iontoforezou striebra do dasna.
Zoberies 4.5 voltovu bateriu, priviazes drotom na plus pol striebornu lyzicku na minus pol obycajnu lyzicku.
Tu obycajmi chutis do ruky a tu striebornu si prilozis na dasno na par minut.
Opakujes to niekolkokrat denne. Iony striebra vybiju nakazu=mikroby a ostatok materialu sa postupne vstreba do tela a vyluci obvyklymi cestami.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnisavy vacok nad mrtvym zubom - Fórum - ZDRAVIE.sk