nestala telesna hmotnost

Príspevok v téme: nestala telesna hmotnost
wwwwwwwwwww

bry den...je mi17...mam vahu 85kil 176cm aa miery 113-79-110 proste pred necelym polrokom som mala o 2kila menej zacala som chudnut nieze chudnut ako dietami proste vyradila som zo svojho jedalnicka vyprazane a vecsinu nezdravych produktov...
aa proste schudla som neikedy zaciatkom septembra som mala 79kil bola som spokojna dalej som pokracovala s upravenou stravou...lenze do tyzdnA som nabrala naspet na 83kil a pritom neviem preco....v poslednom case som prestala cvicti cvicim trochu pomenej proste nevladzem viac som totalne unavena(sem tam som zacala vykradat po nociach chladnicku)..a mam zasa svojich "krasnych" 85kill...prosim ludia ako sa ich zbavim?:(

tak to je

nestala hmotnost je zvacsa nasledkom diet, ale nespravnych diet - co znamena, ze pride JOJO efekt a vsetky stratene kila sa navratia.
preto su blbost vsetky tie docasne diety, treba prejst na zdravy a spravny jedalnicek, ktory si zachovate navzdy a navratenie kil uz viac nebude hrozit.

tak to je

napis viac co predstavovala ta tvoja dieta. bolo to "len" vyradovanie nezdravych jedal? alebo si zmensila aj porcie jedla? kolko si toho jedavala? a co pohyb?

pusate

aj ja mám problém s nestálou hmotnosťou, meriam 152cm a váha mi furt skáče medzi 36 a 46kg,a nadokážem sa udržať na jednej váhe ani 2mesiace:((mimovhodom-trpela som ppp...