Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antidepresiva a sex

krochko

RNG,kde sa da damiana objednat cez internet a kolko stoji.hladala som nieco tam pise o tejto rastline,ale nic viac.v buducnosti by som chcela vyskusat,dakujem

krochko

lencok 1, este mi porad prosim ta ci sa z maca-extra pribera, lebo pisu, ze sposobuje rast svalovej hmoty,to by som nechcela,dik

krochko

Dakujem vam velmi pekne za rady.Objednala som si Maca-extra, ked mi to pride a zacnem to uzivat dam vam vediet ako to zabera.Pa

RNG

ovela lepsie v tomto smere je damiana(turnera afrodisiaca) alebo este lepsi je Dong Quai(angelika cinska).
Samozrejme je to ucinne len v spravnych, dost velkych davkach.
Damiana, caj z polievkovej lyzice
Dong Quai 2x1 gram

marder

pre krochko:treba vyskusat,lebo na kazdeho to moze posobit uplne inal.To ginko je overene,navyse to odporucaju aj psychiatri,cital som v odbornych clankoch,ale ako budu ucinkovat ine byliny,to je otazne,lebo napr.ked beries AD,nesmies brat lubovnik bodkovany,mozu vzniknut kontraindikacie.Macu som skusal aj ja,kombinoval som ju s Wellbutrinom(AD),ale mal som z toho strasny utlm,citil som sa ako nadrogovany.Skus napr.obycajny Lecithin,mne to pomohlo alebo Zensen.

lencok1

no ja som si to objednavala kvoli hormonalnej rovnovahe, pretoze som ju mala rozhadzanu co som vysadila HAK, co mi to nesadlo...ale fakt je ze sa mi zlepsila aj chut na sex, jednak pri ixeli to bolo fajn, jednak som znizila tabl., a zaroven uzivam tuto macu a myslim ze je to neporovnatelne co sa chuti na sex tyka

lencok1

monika9 mne moc zoloft nevyhovoval...uzasne mi pomohol na moje problemy, ale sex. tuzba sa o cosi znizila
Maca extra je prastrara peruanska bylina...dam link
74.125.39.104

monika9

zoloft mi nesposoboval nic,skormampocit ze odkedy uzivam AD na baze sertralinu-hormon stastia,chut na sex mam stale..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antidepresiva a sex - Fórum - ZDRAVIE.sk