Cviky na brucho

debbie3252

Ja cvičím na brucho každý deň v robote. Mám takú dobrú kancelársku stoličku (asi takúto si predstav www.nabytok.sk ) no a na nej cvičím tak, že sa držím opierky a dvíham spolu nohy, alebo nimi krúžim nad zemou. Hlavne na spodné brucho je to

Dianka32

Ono je to o cvikoch na bruho v kombinacii s aerobnymi aktivitami. Aktivne cvicim a za rok som schudla 12 kg. Skus pozriet tu: www.cvikynabrucho.sk

melita

som sportovkyna, trenerka aerobicu a to ze si z nicoho nic lahnes a zacnes robit brusaky, ti nic nepomoze, pretoze ak chces nieco posilovat, musis mat urcity puls, odporucam, pred cvicenim, si stale pobehaj po schodach, alebo kolecko niekde na ihrisku alebo iba tak po uliciach aspon 15minut a potom zacni brusaky a neviem co... moja rada, ver mi, dosiahnes ovela lepsie a efektivnejsie vysledky

etm23639

jednoznacne brusaky v seriach,(lezis na chrbte,ruky pokrcene za hlavou,mas pokrcene kolena, mozes si prelozit jednu nohu na druhe koleno),zacni pomenej, napr. 3 serie po 4-6,(mozes striedat-lavymu laktom sa priblizujes k pravemu kolenu a opacne, alebo dvihas hlavu dopredu ku kolenam),na dalsi den prestavka,na 3.den tie iste serie, 4.den prestavka,mozes postupne zvysovat pocet,ale prestan cvicit ked ta nieco boli,nesmie ta nic boliet,
cvic zo zaciatku obden, ked tvoje telo nie je zvyknute na cvicenie neprehanaj to, postupne pomaly zvysuj davky

gugie

Ahoj, ja cvicim brusaky. Robim si serie. Denne 150 v troch seriach...cvicim ale uz skoro rok, predtym som si davala tak 10 a postupne pridavala ked som videla, ze vladzem. A potom su este dobre noznicky, lahnes na chrbat a strihas nohami nad zemou. A obcas posilka ked sa da. A som spokojna, brusko je pekne formovane:))))