Ofina

123456789

ahojte, chcela by som sa opytat co si myslite o ofine na bok,je to prakticke alebo ani velmi nie? lebo sa neviem rozhodnut ci si ju mam ostrihat.

lenuliatko

normalne som prisla a povedala som ze chcem rovnu ofinu.mam dobru kadernicku tak mi to dobre urobila.neber too tak vazne.az tak ta to trapi??

veronicca

ale bola by rovna, taku namakanu zehlicku mam teraz, ze to nie je problem, vyzehli a drzi to az do dalsieho umytia...nejaky link, podla ktoreho ste si vy dali spravit ofinku mate?

lenuliatko

tak si daj na bok ofinu taku cez polcela a za ucho vlnitym to lepie sekne.rovna by ti nesekla.ved by ani rovna nebola :)

laurikaa

Ahojte mam kučeravé vlasy ale žehlím ich čiže nikdy niesu v prírodnom stave. Niekedy sú rovné, niekedy trochu vlnité. Mohla by som mať ofinu aj keď nemám rovné vlásky?aká by bola najlepšia? Láka ma lebo mám vysoké čelo ale neviem ako by to vyzeralo,keby sa zvlnila...:D

lenuliatko

ja mam ofinu.a mam rovnu taku hustu.a mam tmavsie vlasy.prefarbene.take zalstisto hnede.nedam dopustit na ofinu :D ale mala som uz aj na bok.ale rovna sa mi viacej paci asi.