!! ofinka !!!

chanell0123

awoykk...mno heh ja mam teraz ofinku a la kleopatra awe mala som aj taqu dosikma...mam ju asi dva dni xixi pretoze mi to vecer nedalo spat aaa rano s toho wzisla ofinka...a taq trosku lutujem heh...ja si myslim zhe taqa jemnucka dosikma ofinka by bola super x) cawesiikk a drzim palce s tym vyberom ;-)

girl-25

ja mam ofinu do boku, ja nie zeby som si ju dala spravit ae ja ju mam odmalicka , ak mas vysoke celo ako ja tak skus sa opytat ze ci by ti nepristala ofina do boku, ak nemas tak neviem skus ako kleopatra

Sushanka

podla mna su ofiny oterpane.....skoro kazdy ju ma mne sa to vobecc nepaci...nedavaj si ju.....TAKMER KAZDA baba v blave ju ma...kazdu ktoru stretnes!!!!

tinka1235456895

veronicca nie každy si ju musí žehliť.. ja napríklad mám huste vlasy.. a stacilo ked mi ofinku kadernička trochu preriedila.. a vyzerá to super.. žehličku moje vlasy ešte nevidely...

veronicca

ofinkaa...a taku sikmu, ktora je na jednej strane o dost kratsia ako na druhej si uz mala?? neviem, ci si vies predstavit aku myslim...klasika na bok ibaze na jednej strane je dost zrezana...velmi sa mi to paci len to treba stale zehlit...a obavam sa, ze na to su vhodnejsie jemne vlasy...aky typ vlasov mas ty?

ofinkaa

mam skusenosti so vsetkymi moznymi ofinami sveta.. kratkymi, dlhymi, po oci, kleopatrovksymi, sikmymi.. a najviac sa mi pacila kleopatrovska.. podla fotky by som ju odporucila aj tebe.. ofina sikma, resp. na bok, je dost neprakticka.. stale pada do oci.. v lete je zas na prd ta rovna kleop. strasne sa z nej poti celo.. je sice troska narocnejsia na udrzbu, pretoze kazde rano ju treba zehlit aby bola krasna, ale inak je skvela.. naozaj :) ale tebe by mozno pristala aj sikma :) v kazdom pripade, nedavaj si ju vyfikat prilis, pretoze by si nemusela ostat spokojna.. daj si radsej iba po oci a ak sa ti bude zdat dlha, popytaj kadernicku nech ti ju este trocha skrati... drzim palce :) daj vediet ako si dopadla ;)

veronicca

sak jasne...kazdy chce to co nema...niekomu mozu liezt na nervy zase rovne vlasy pri tvari..ide o tu zmenu...a co sa tej zimy a ciapky tyka...nikde nie je napisane ze ju musis mat stale dole...sak si vypni sponkami daj ciapku a hotovka:) kleopatrovska ofina je taka dlha husta cez cele celo...a este, nepoznate nejake obrazky fakt pekych ofin? ze by som si to ukazala kadernicke nech mi taku spravi...uz sa bojim riskovat:D skusenost...hladala som na nete ale neuspesne:( budem vdacna babenky:)

lizanka

mne mama strihala taku tu dlhu rovnu ofinu cez celo cca do 4.rocnika ZS, ale sa mi to uz dost dlho nepacilo tak som nechala narast. pred dvoma rokmi mi hrklo v lebeni a ostrihala som si znova, aj ked vobec nie taku hustu. kazdy mi hovoril, ze mi pristane, ale podla mna som s nou vyzerala prilis infantilne. a kym dorastla, skoro som prisla o nervy.