Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nivea visage young ...bye bye spot!

martinka15

skus marykay, mne na akne velmi pomohla...je tam pletova voda velmi kvalitna, pouzivam ju asi 5 rokov ak nie viac, fantasticka maska cistiaca, co aj tie cierne bodky vytaha...su tam aj ine pripravky na akne a kvalitne kremy, ale tieto dve vecicky su moje srdcove zalezitosti :-) Ak by si mala zaujem skusit, daj vediet alebo skus kontaktovat nejaku kozmeticku poradkynu mary kay.

kremik

no tak pre mna je najlepsi skinset od vichy...je to nenormalne drahe :( ja viem, ale je to uplne njasuper krem aky som mala. ma podobne ucinky ako garnier pure, len posobi omnoho silnejsie ( aspon na mojej pokozke' skusala som aj normaderm, ale teraz vyrabaju dnovy, lebo ten stary zevraj velmi vysusoval plet, no ale po nom soms a vyhadaza ako muchotravka... :( no ale ten skinset, nieco uzasne.... ak ti garnier pure vyhovoval, tak skus kupit ten skinset, zainvestuj do toho, ak, alebo si pobehaj lekarne, a pytav vzorky :) a tie pouzivaj...ja tak robim ked nemam peniazyk... :)

libusia

No mne vyhovuje Garnier Pure. Striedam od Garnier gely no ten pure sa mi zda byt naj. S niveou nemam skusenosti, tak neviem..No dobre su aj cistiace gely z Avonu. Som s nimi tiez spokojna. A co sa tyka AB, tak to mi nerobilo vobec dobre - vysusovalo, ale kazdemu sadne nieco ine. baby maju pravdu - treba vyskusat a uvidis :) potom daj vediet :)

bettynka

Jaja, ved to je strasne individualne. Kazdemu sadne nieco ine. Ty teraz dokoncujes Garnier Pure, ktory naopak mne vyhovuje. A takisto je cely zastup bab, ktorym nevyhovuje Nivea. Takze nic ine ako skusit to na vlastnej kozi (doslova) ti aj tak neostava.

petka18

myslim ze vzorky nedostat...ale ked si vyskusala tu vzorku z casopisu a bola dobra tak si potom ten krem kup.kazdemu vyhovuju nieco ine.ja mam nivea visage young cistiacu emulziu a je celkom dobra

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nivea visage young ...bye bye spot! - Fórum - ZDRAVIE.sk