Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zosvetlovač pramienkov AVON technique´s

avoon

no konecne je ten zosvetlovac zas v ponuke... :) skusim ho uz aj ja, lebo som bola v zahranici a zosvetlovala som si vlasy niecim obdobnym.

Lila251

Ja to idem vyskušat.Som špinavý blond.Ale aj napriek tomu bi som chcela mat tie vlasy viacej blond.Čítala som si túto tému a neviem sa rozhodnút.Bojím sa že mi to zafarbi na inu farbu.Mám sa bát alebo nie?Je možné že mi to zafarbi vlasy na inú farbu? Dakujem.

Nyla

viem, ze tato tema je uz vyse roka stara, ale zufalo sa snazim zohnat tento pripravok, lebo Avon ho prestal vyrabat a ja som si ho nenakupila do zasoby. Mate niekto nejaku radu prosim?
Inak ja mam tmavohnede vlasy a urobilo mi z toho velmi prirodzenu zlatu blond...

eja222

aj ja to použivam, vlastne som si to dala len párkrát bo mi už vyrastaju vlasy a mala som ich na tmavo zafarbené... ono mi to zosvetlilo aj farbene vlasy, ale tie vyrastene ostali uplne bolndave teda take divne :D... a to svoje mám svetlo hnede.... je to dobre fakt len pre blondinky abo plavovlásky :D

suns

babenky moje, ono to tak vytiahlo tie vlasky, vobec neozltli, skor ked som si vecer zazla v kupelni, tak krasne sa leskli, ziarili, a kedze ja som si robila tenunke pramienky a vela, tak to neboli proste jasne pramene inej farby, len mi to cele presvetlilo vlasy, a neboli take popolave a bez farby, ako byvaju v zime... kupila som si to, ved 99,- je nic, ze vyskusam.. a oplatilo sa.. len sa to rychlo minie.. a je s tym babracka.. ale ked chcete, tak si mozte zafarbit aj napr cele vrchne vlasy, len to miniete celu tubu...

to suns

to suns:myslis to uplne wazne?Ja uz som tu zakladala taku temu,ze co robit,ak chcem mat blondavejsie vlasy.Ale boli tam rady,skor,ze farba a ja som potrebovala nieco taketo.Preto sice som spinavy blong,ale uv lete boli krajsie,vytahane od slnka ,bledie a taky efekt by som potrebovala docielit.Takze to vyslo,ano?A nevidno to moc?Alebo nechytilo iny odtien?DFakujem moc

suns

baby, ten zosvetlovac je paradny! Super to preziarilo vlasy:) neznicilo, neoslabilo:) je to asi urcene len blondinkam:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zosvetlovač pramienkov AVON technique´s - Fórum - ZDRAVIE.sk