nezvladam stresove situacie

salieri

Marisssa moja, s tebou je to tazkeee :)) , ale mas pravdu, ze takto zacnes coskoro liezt priatelovi na nervy...s takymto rozmyslanim, takze to nesmies dopustit.Aj ked je to tvoj priatel a mal by ta chapat a podporovat...ved ak budete spolu stale, chces povedat ze mu zacnes liezt na nervy? To co si napisala - presne tak isto som na tom aj ja, trosku horsie by som povedala, ja pri sebe nemam ani priatela, rozdiel je v nasom zmyslani. Ja to beriem tak ako som ti napisala a ty to beries tak, ze sa trapis .... ale tym to nezmenis. Nikto ti s tym nepomoze ( prepac ak to znie kruto, ale je to pravda ), len ty sama si mozes pomoct. Bud zacnes nieco robit aby si si nasla priatelky ... a ak to nepojde, tak zmenit zmyslanie. Nehladat dovody preco je to zle, ale ako by to bolo lepsie.

marisssa

salieri,ano znie to fajn,ano,viem,ze tie kamosky su tu,aj ked nie fyzicky,lenze to vsetko mi nepomoze k tomu,ked sa budem chciet niekomu vyrozpravat(co som uz davno nerobila,vsetko dusim v sebe),alebo si ist zatancovat a proste ist na "damsku" jazdu.s priatelom v tomto pocitat nemozem,on je uplne ina povaha,ano,je moj kamarat,hovorime si vsetko,ale s kamaratkou ho nemozem prirovnavat..
takze som aj tak sama..
proste nemam ani ziadne hobby..nic. mam "len" priatela,ktoremu takto zacnem liezt skor-ci neskor na nervy,ked budem chciet byt furt s nim a nebyt sama..je to zloziteeeee

salieri

Milosko, prave som narazila na tu temu o ktorej si pisal ... z takychto ludi si nerob hlavu, poniektori su tak presvedceni o svojej pravde,ze sa budu za nu bit hlava nehlava ...neviem ci je to dobre, ci zle, nesudim ...ale v kazdom pripade ked to sklzne do osocovania a nadavok ...tak nie je o com. Dufam, ze som sa nesekla a prave tu temu si mal na mysli ...V kazdom pripade si myslim, ze den ti to urcite nepokazilo :))

salieri

Marisssa, nebud smutnucka, ber to tak, ze kopa priatelov by nijako nepomohla k zmene tvojej osobnosti...to musi vychadzat z teba samotnej, z tvojho vnutorneho presvedcenia a pristupu k veciam a k ludom ... Zacni napr. tym, ze si povies, ze mozes byt stastna ze mas aspon priatela pri sebe ... takze nie si az tak sama. Urob si z neho svoju " najlepsiu priatelku " - napokon jeden ozajstny priatel je niekedy ovela viac nez spusta kamaratok, ktore na teba aj tak nemaju cas a maju uz svoje starosti. S kamoskou si stale mozes zajst na prechadzku aj s jej babom ked bude doma z Rakuska, so zvyskom kamosiek si stale mozes chatovat cez net ... uvidis, nebudes sa citit az taka sama. A ten cas, co budes musiet byt sama venuj len sebe, svojmu sebavedomiu - urob nieco pre svoju postavu, alebo citaj knizky co ta bavia, alebo rob cokolvek co ti robi radost ... Aspon takto sa to snazim robit ja. Snazim sa to nebrat ako samotu, ale ako cas, ktory mam len vylucne pre seba ...Neviem, mozno ti to nepomoze, ale aspon to skus, ved si povedz ako ja, ze sme mlade baby a zivot by sme si mali uzivat a nie len nejako prezivat zo dna na den ... strateny cas nam nikto nevrati...Tak si skus aspon kazdy den niecim spravit radost, hmmm?

marisssa

mam jednu najlepsiu kamaratku a ta je vydata, ma babo a aj tak chodi na dvojtyzdnovky do rakuska,takze spolu skoro vobec nie sme.a co mam ostatne,take ze lepsie, tak bud studuju mimo mesta,alebo su tiez v zahranici..takze som tu "len " s priatelom.. je to hrozne, niekedy sa citim dost sama,co mi na mojej zmene osobnosti vobec nepomaha..

salieri

Milos prepac, ospravedlnujem sa, zrejme sa mi nieco zamarilo z predchadzajucich tem. Marissa, nemam tu kamaratky, som tu uplne sama, pristahovala som sa do noveho mesta kvoli praci, chvilu som sa snazila najst si nejake kamaratky - chodila som na rozne kurzy a tak, ale potom som zistila, ze ti ludia vobec nie su moja krvna skupina a tak som teraz sama a nejak to uz " neznasilnujem " . Ale preco si ty sama? Inak aj ja vam prajem krasne ranko ...

salieri

Marissa mas to tazke, ale nemozu byt priatelovi priatelia aj tvojimi? Pozri, ja som sa kvoli praci prestahovala do mesta kde nikoho nepoznam, som tu uplne sama a moj priatel je v zahranici. Bolo to na zblaznenie, ale som si povedala ze musim zit a nielen prezivat,ved som este mlada, tak sa snazim ... Citam knihy, chodim na prechadzky, cvicim ...robim nieco pre seba.Aj ked ta samota je niekedy neznesitelna...vtedy sa snazim ist aspon medzi ludi do mesta.Viac ti neviem co poradit :) .