Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nezvladam stresove situacie

marisssa

no tak celiakiu mam a to, ci sa mi to tvori z nedostatku nejakeho mineralu, ci vitaminu, to teda netusim absolutne! ten citovy stres je najblizsie asi k tomu..

[zruseny12]

...tak to som rada,ze v praci je ok...afty,su aj ked je nedostatok zeleza v strave/malokrvnost/afty sa robia z citoveho stressu,moze to byt aj alergia,alebo precitlivelost na nejaku potravinu...
mozu byt priznakom aj celiakie,alebo crohnovej choroby...
ked je nedostatok zinku,vtedy sa tvoria afty...infekcia v ustach sposobuje afty-pokazene zuby...aj ked zena ma menzes,tak sa robia afty....
zhruba som to opisala,musis hladat priciny,preco sa ti robia afty a potom postupne vyradovat...
neviem,co by som ti este poradila,lebo je to velmi tazke radit,kazdy sme iny,a to ,co pomoze jednemu,druhemu moze poskodit...

marisssa

no tu, co si mi napisal, uz som si objednala cez net:-) a druhu, o tom sebavedomi, ktoru myslis?
a myslis si, ze len obycajna kniha mi zmeni zivot? mas s nimi nejake osobne skusenosti?

marisssa

mariaa-- no je to vcelku fajn, ako som uz pisala, ked sa vyskytne aj nejaky problem, tak to riesim o nieco inak a nedovolim tomu cloveku,aby so mnou "zameta"...
a tie afty mam tiez furt a obycajne tak 2naraz:-(

marisssa

Milos M.-ahoj.no uz je to o cosi lepsie v tom, ze si tych ludi nepustim tak k telu, ako tu raz niekto pisal, sem-tam si ho predstavim, ako sedi na wc a je mi fajn:-D
mozno to teraz vyznie hlupo, co napisem, ale som pekna,mam dobru postavu,mam super pracu,ale vobec neviem, preco mam tak nizke sebavedomie:-( v com to je..
a nie, tu knihu nemam:-)

marisssa

mariaa- ano uzivam prave ten B-komplex,dokonca forte.dva krat denne. vody pijem velmi vela, niekedy aj tri litre denne!takze dehydratacia mi nehrozi,ani to, ze by sa nemali kde tie tbl rozpustit:-)
no neviem, ci tie caje "funguju" , podla mna je to dost take slabe..ale vyskusam
ako uz je to lepsie, aj ked rozcitlivena som stale a dost, co ma stve, zacala som brat Deprim,no zevraj znizuje ucinok HAK, tak radsej neriskujem.neviem, cim to nahradit

[zruseny12]

marisssa....neviem ci robis niekde chybu,ale musis aj sama chciet...a pijes aj vela vody...B-vit.su rozpustne vo vode.../mne osobne velmi pomohol B-komplex/

marisssa

tak beriem ten B-komplex forte, uz asi pomaly mesiac a stale ziadny ucinok, ani viditelny,ani citelny..robim niekde chybu?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nezvladam stresove situacie - Fórum - ZDRAVIE.sk