pre schudnute aj chudnuce

bobika 1

babiky, tak čo ste dnes papali? Ja ráno mandlové musli z mliekom , obed kapustová polievka a teraz nízkotučný jogurt s cerealiami a pila som veľa vodičky...a jedla by som sladké až by sa hory zelenali ale nedám si!!!

kamaratka do dazda

bobika, povedala by som, ze je to celkom dobry napad. snad ma ta chut na sladke rychlo prejde, lebo dnes som mala teda strasnu..:-)

rachabb

kamaratka, ja som pred rokom nejedla sladkosti a schudla som 16 kil, ale zeby som ich prestala chciet, to mne nehrozí:-))

rachabb

holky, ja som si dala zavazok, ze sladke si dam len v nedelu za odmenu ze som vydrzala cely tyzden. A vazit sa chcem len v sobotu. Tak drzte palce:)

bobika 1

kamaratka do dazda, tak aj tebe vsetko naj...ja by som ešte navrhovala, písať si každý deň na konci dňa, čo sme ktorá zjedli...lebo ja ososbne tiež toho sladkého s prepáčením požeriem a potom gúľam očami na váhu.

kamaratka do dazda

bobika, 7. novembra :-)))tak secko naj. :-) s tymi sladkostami idem na to, dnes som mala len vlocky s mliekom a medom na ranajky, co sa tyka sladkeho, takze mozem si povedat, ze odo dnes nejem sladke. :-)

karticka

kamaratka do dazda to je inak fakt uplna pravda, ze ked nejes dlhsi cas sladkosti tak prestanu uplne chybat. ja to poznam z vlastnej skusenosti.ked som pred tym schudla zo 68 na 60 (za 2 mesiace)tak som vylucila uplne pecivo a sladkosti a po takych 2 az 3 tyzdnoch som vobec nepocitovala ze by mi chybali, proste som si nato zvykla, len tie 2 tyzdne bol horor ale potom uz bolo uplne v pohode.