nechapem

Príspevok v téme: nechapem
254

ahojte. mam taký problem, mam pocit že ma nikto nechape, čo poviem je prekrutene a povedane inak...mam kolo seba ľudí, ktorí mi nerozumeju...ak niečo poviem, hned mi oponuju, pripadam si ako idiot, všetci sa mi otáčaju chbtom, ozvú sa mi iba ak niečo potrebuju.... už som si povedala že kašlem na všetkých.... jediný s kým sa viem porozpravať je moj starší syn a manžel. niekedy si davam otazku, že bud som blba ja alebo všetci ostatný

amika

Podla mna je dolezite akou formou sa s dotycnym rozpravas. Hlavne ak je to tvoja sestra,alebo niekto blizky,komu na tebe zalezi,moze sa ho to dotknut. Sama si napisala "upozornila" som sestru,moj nazor je,ze si namiesto toho si jej mala polozit otazku : Ty pocuj,nebojis sa o tie deti ak su tak dlho vonku? Treba zmenit iba postoj a status,cize namiesto bodky alebo vykricnika zadat otaznik...chapeme sa,ze?

amika

Podla mna je dolezite akou formou sa s dotycnym rozpravas. Hlavne ak je to tvoja sestra,alebo niekto blizky,komu na tebe zalezi,moze sa ho to dotknut. Sama si napisala "upozornila" som sestru,moj nazor je,ze si namiesto toho si jej mala polozit otazku : Ty pocuj,nebojis sa o tie deti ak su tak dlho vonku? Treba zmenit iba postoj a status,cize namiesto bodky alebo vykricnika zadat otaznik...chapeme sa,ze?

den

ona to neprijala a takto reagovala, im sa to vrati, ak na deti nemaju cas..ty si povedala a ostatne nechaj na nu..mozno na to pride sama, ak uz nebude neskoro:)

254

napr. upozornila som sestru, že nechava deti dlho von do 20tej. maju 9,10,rokov.učia sa zle, ona aj manžel su stale v praci, nemaju na nich čas...a bola som zla, nemam sa starať, a pod..ale ja som jej to hovorila normalne, žiadne moralizovanie a pod