Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mocenie - kolko krat za den?

Príspevok v téme: Mocenie - kolko krat za den?
martin_

Caute. Bol by som zvedavy kolko krat za 24hod chodi normalny zdravy clovek na WC mocit, aby som vedel ci mam problemy alebo nie. Chodim aj k urologovi a ked som mu povedal ze chodim asi 7x za den tak sa mu to zdalo este moc. (asi preto ze skoro vzdy idem aj v noci). niekedy idem 10x a aj viac.. ale teraz ked mam nejake lieky tak asi 5x (za 24hod).
Bol by som rad keby ste pisali pravdu a ci mate nejake problemy alebo sa citite OK. Kludne piste aj baby...
dik za odpovede

kika855

tak pravidelne 2krát za deň a už sa stalo raz ,že som bola len 1krát .... ale pravidelne takto chodím 2krát za deň,už som tak zvyknutá...

bako

Ja som dlho podceňoval časte močenie hlavne v noci.Trvalo to od stredného veku.Ale neskutočne ma to po čase vyčerpavalo,pridružila sa nevyspatosť a následne som mal zlú,alebo nepokojnú náladu aj cez deň.A pár krát,keď som si dal silnejší liek na spanie som sa skoro pomočil,alebo ledva došiel k WC.Išiel som po rokoch k urologovi a ten mi dal lieky na Nokturiu-nočné časté močenie.Tiež som pil viac tekutín 2,2,5litra denne.A všeliaké bublinkáče.veľmi mi to pomohlo a tým že sa pokojne vyspím aj vstávanm odpočinutý a spokojný...

martin_

ja praveze pred spanim pijem viac tekutin (ovela viac v porovnani kolko vypijem rano). V noci chodim tak po 6-8 hodinach.
A ked behate tolko na to WC.. neobmedzuje vas to?... to sa neda poriadne ani cestovat v buse a pod... ked idem niekde von (kde sa pije alkohol) tak tam nerad idem.. lebo by som behal kazdych 15 min na wc (to je ozaj neprijemne)

sisisissi

Ja chodim asi 15x na malu, najma vecer je to sale aspon 8 krat, neviem co to je, dost to obmedzuje, ale nic ma neboli.

andy

Buď rád, že toľko "beháš", je to veľmi dôležité pre látkovú výmenu, voda sa musí obmieňať. A na obličky je to ako balzam, prečisťuješ ich (všimni si, že po častom močení máš moč skoro priesvitný). No večer by si ich už nemal toľko zaťažovať, treba obmedziť prístun tekutín (ale v žiadnom prípade nezadržiavať, lebo ničíš obličky). Tak hurá na WC

martin_

waw necakal som take skoro odpovede ;-)
No u mna to moc nezalezi od toho kolko vypijem. Niekedy nevypijem ani liter a idem aj 10x... niekedy zasa vypijem aj 2-3 litre a idem menej. A obcasne sa mi stane ze pijem minimalne a za vecer idem aj 5x (vzdy tak po 20min). To ani nechapem kde sa vo mne tolko tekutiny zobere.
No a po 1 litri kavy by mal ist viac krat (kedze kofein je mocopudny)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mocenie - kolko krat za den? - Fórum - ZDRAVIE.sk