celosvetova financna kriza dotkla sa vas?

jfuk

takže mna sa ta kriza fakt akože dotkla ! znižili mi plat o 3 tisic korun a od dnes robíme iba 6 hodín, takže dalších 25 % z platu. ked všetko poplatim, nezostane mi ani koruna! hladam si nové miesto, ale nula bodov. priatel už je 3 mesiace doma a nič na obzore, máme uver a jedno s druhým..čistá pohroma. na prašky som každý den v depkach..neivem, ako to všetko dopadne.. :((

citka

neviem preco musia vzdy vsetci so vsetkeho robit tragediu treba verit ze vsetko dobre dopadne...potom sa len zbytocne siri panika.....

eliz

Hospodárska kríza sa prehlbuje a jej dôsledky už badať aj na Slovensku.Ako sa vám páčia opatrenia ktoré robí súčasná vláda?Je to v poriadku ak chce vláda ľuďom pomôcť splácať hypotéky z daní nás všetkých?Je to spravodlivé voči tým,ktorí majú tiež rôzne pôžičky, alebo tým, ktorý na dlh nežijú?

vecernica

...podla mojho nazoru hehehehhehee trebat mat prachy ani nie v bytoch a pode,,to pada ,kazdy tyzden o 100 tisic,,viem lebo predavam velke majteky,,ale treba mat v pancuche,,,aspon rok alebo dva zasite prachy,,,potom si kupite dva byt ,dve plazmnove t.v ,..nedat ani banke a ni nikam neinvestovat.Moj dedo vravel,,zil v roku 1930....ze zachanilo ho ,,ze mal poklad zakopany v zemy,,,,menili vtedy menu zo dna na den z 1000 sa stala 10 sk..tak nejak,,,treba parchy drzat,,,a nerozdavat an nic,,lebo ecny nehutelnosti este padnu,,a ceny spotrebneho tovzaru ani nehovorim uplne dole,,takze nekupovat nic radim,,ziadnu elektorinku nic,,ckat padne to,,,na co dnes stoji 10000 bude za 5000..stavim sa