Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

celosvetova financna kriza dotkla sa vas?

damian

no tak Dzurinda a spol su posledni ludia, s ktorymi by som si na SK pisal. To by som si radsej pisal s poslednymi ciganmi. Ti aspon nadherne hraju muziku.

Dzurinda a spol su ruka v ruke so svetovou bankou a MMF. A oni aj priniesli na SK vsetky automobilky, ktore co chvila mozu prestat celkom vyrabat.

vecernica

sorry ,,zijem v minulom storoci nie 1926{ tto bola kriza v USA ale ..2027. alebo 2036..tak nejak,,,.bude bum,asteroidu,,jedna sa snad o 1 kilometer,,aby nevrazil do zeme..,ano ako vravela sibila hellyho kometa nic dobre nevesti..

vecernica

o krize financnej krize najlepsie s www etrend, plno ekonomov a politikov tam ma blog,,dokonca si mozes pisat s ustavnymi cinitelmi,,myslim ze aj s dzurindom a spol,

vecernica

k tym apokalyptickym vyzvam...vraj ma do zeme okolo roku 1926 alebo 1937..vrazit velky asteorit ten druhy asteroid,je nebezpecny amici uvazuju ako ho odstrelit,hehehe a bude bum bac:}}.
Nechem sirit paniku,len chem vediet ako sa mienite zariadit na obdobie krizi,,,,aby ste co najmenej stratili financii, utrpeli na financych zalezitostiach......ja osobne som tuto temu nacala ako zakladatelka temy pred par mesiacmi nitko nereagoval,,akoze blba tema,,,,kedze citam politku a ekonomiu a dotyka sa ma napr pred 2 mes...som zazila moj osobny bankrot a to je pol melona,,,,a to je dost,,,hm... napr takto -ak by som predala nehnutelnost,skor..a nerekonstuovala za 200 tisic sk.kupelnu a wc,,,.tak by som ziskala o melon viac za predaj bytu cena mojho bytu bola 2. 5 a teraz je 1 . 6.Touto temou sa nikto nechel zaoberat v novembri ked som ju zakladala. Len chcem este zdoraznit,,ze vseto ide do..........prcic,, napr ak si chcete pozicat na uver peniaze daju vam napr len 60 percent ceny zalozenej nehnutelnosti...a ine a ine,,a s urokom 7.5 percent,,napr ak si chcete pozicat 1.5 melona ,,za 20 rokov zaplatite dobrych- 3 melony..uvazujem ako najlepsie sa vyhnut krize,,kriza este neprisla na slovensko v plnom rozsahu.... pride v lete,, cca v septembry..to bude vysoka nezamestnanost a davky v nezamstnanosti vam daju len ak ste 3 roky robili,,,proste zastavil sa trh a zhoria najma maly podnikatelia,, vsimnite si napr obchod s podou ,,cena za meter sa rovna cene bytu na tej pode.........www.trh sk, tam to je ak si pozrete cenovy prehlad,cela bulina splasla, taky prepad este slovensky trh nezazil,,..bieda,,,bude velka,,,,a k tomu ze pol naroda bude nezamestnaneho ,,nemyslite ze to zvysi kriminaitu a nacinalizmus,,,?

tinusska

asi to vyznie hnusne, ale myslim, ze svet by potreboval KONIEC... aby ako pred X-rokmi, nech do nas nejaka sranda z vesmiru vrazi a bol pokoj... ludia vo svete uz nevedia co robit od dobroty..

krizaamy

vie mi niekto poradit, kde na akom portali alebo z akych filmov by som sa o krize dozvedela co najviac? teda - o co vlastne ide a co mame ocakavat. dakujem!!!

traged

nechapem o co vam ide. vsetkym tym co tu pisete ze nam hrozia vojny, ze ako je to cele umelo vytvorene a pod. jasne, je to uplne najvacsia katastrofa v dejinach ludstva, je to uz iste. ak neverite pozrite si film zeitgeist a jemu podobne. potom pochopite co sa deje, preco sa to deje, ale uplne najlepsie je to, ze sa to da vyriesit. a pri tom riesenie je tak blizko, staci len chciet........ako tomu mozete verit, to ste naozaj az taki zmanipulovatelni? ved to je absolutne nemozne az chore. je to len ideologia, ktoru sa tu uz snazili vytvorit mnohi a dopadlo to vzdy velmi zle.

eliz

euro nás nemôže zachrániť, ale iba zmierniť následky. No už radšej končím aby tu majaka nepísala že sa niekto robí vymúdrený o sto šesť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

celosvetova financna kriza dotkla sa vas? - Fórum - ZDRAVIE.sk