celosvetova financna kriza dotkla sa vas?

skywalker80

ajjj nie celkom pravda, co pisete, je to vsak presne to , co ti, ktori za krizou stoja chcu, aby sa vravelo: )
neznasam kecy typu, americky dolar musi devalvovat, alebo, ze preplacate viac na hypoteke...ty nevies kde je sever moja zlata, precitaj aspon normalny dennik a pochopis, ze nasa mala krajinka obisla zo vsetkych najlepsie. ved konverzia meny nam pomohla viac ako by hoc kto cakal.... to ze praskla nafuknuta bublina, ved to je upnle prirodzeny jav, dnes zijes to iste co vcera a este za menej.... ludom rozpravaj o recesii a zacnu setrit, tomuto sloganu prestali verit uz aj babky,,, keby som dnes mal o par euriciek viac nepoznam lepsi cas nakupovat .... hypoteky? blbost , jeden stvrtrok a znova sa rozbehnu, ved dopyt neoklames, myslis ze ludia skoncia na ulici.... si precitaj ekonomicky tyzdennik aspon raz za mesiac ty hipisacka a nestras tu slusnych ludi,,, bojim sa ta od prveho slova,, este viac takych ako ty a bude vojna uz zajtra, opica ....keby si vedela, ze v 30tych to bolo o rokefelerovcoch a dnes je to to iste akurat o to lepsie, ze obatnym barankom je moslimsky neger, v papezovom ruchu... je to velmi jednoduche, pozri na mapu a zober pri tom kalkulacku-.....

alicia

ivka predovšetkým by ťa mala Allianz informovať o stave tvojho konta, aspoň raz do roka. Štátom garantovanú investíciu asi nemáš, ale Allianz zrejme garantuje vloženú investíciu. To znamená že by si mala naspäť dostať aspoň to čo si vložila, bez výnosov. Do mínusu by si ísť nemala.

gerta

ivka ja som mala peniaze investovane v AFS a potrebovala som si ich surne vybrat, lebo sme kupovali nehnutelnost. Tie peniaze mi za skoro 5 rokov zarobili len par tisic a pri vybere mi boli odratane bez mojho vedomia poplatky, tj. poplatok za predcasny vyber-o nom som vedela a dalsie dva poplatky boli za vedenie portfolioveho uctu. Proste ma na to ich zamestnanci neupozornili a ja som prisla o skoro 50 tisic korun. Ludia davajte si pozor na Salve investments alebo AFS, su to amatery a hajzli v jednom!!! Najprv vam natru medove motuzi popod fuzy a potom vas oberu o peniaze.

ivka.

ahojte. neviem, či ste tu aj odborníci ale skúsim sa opýtať. pred rokom som investovala dosť veľa peňazí do ALLIANZ INDEX EXTRA PLUS. Je to investícia na sedem rokov, garantovaná štátom. Je možné, že mi tie peniaze nič nezarobia? A je možné, že mi vrátia menej ako som im dala? A kde sa dozviem stav môjho konta, že koľko mám na účte? / myslím internet/

sissssa

suhlasim s vecernicou v mnohom, neviem ci vam hovoria nieco mena ako cassey, freedman a pod, no tito ludia vedia o problematike tejto krizy dost, ludia im platia za informacie v ich newsletteroch, takze maju urcitu kavlitativnu hodnotu. Tato kriza nebude ako ziadna co tu doteraz bola... vsetky peniaze co su naliate do systemu sa este fyzicky ani nevytlacili, zatial su to len virtualne cisla na vasich uctoch, fondoch atd... Caka nas zial obrovska inflacia, co znamena, ze treba investovat do niecoho co si hodnotu zachova vzdy a to su komodity a zlato.

"FIIIHA" sa spamataj, co pises, bud si chory alebo to bol pokus o velmi zly vtip.

musska

vecernica ma pravdu, ale na druhej strane sa ani necudujem, ze ludia si to este "nevsimli" A nemyslite ze bohaci pocitia krizu, odnesie si to stredna a nizka vrstva.
Odporucam vam pozriet Zeitgeist addenum, s titulkami na video.google.com
velmi pekce popisane a sokujuce, ale dava to velky zmysel,.. perfektny dokument o tom, v akej spine zijeme a aki sme otroci spolocnosti.
Projekt VENUS vsak treba brat s rezervou, je to sice napad krasny, no sme prilis necivilizovani, chamtivi a sebecki aby sme to zmalkli, ale sa to oplati pozriet.