Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som baba a chrapem horsie ako chlap

RNG

Preoti chrapaniu su velmi ucinne nasadky na zuby, ktore posunu bradu dopredu, cim sa rozsiri kanal v hrdle a zastavi chrapanie . Je to velmi ucinne. Na internete najdes desiatky vyrobkov na to, od lacnych az po velmi drahe od lekarov. Samozrejme tie lekarske nie su o noc lepsie, a lekari chcu na to najma operpvat, on 10 alebo 100 dolarov nestavi, chcu radsej desiatky tisicov za operacie, ktor ale nemaju o nic lepsie vysledky ako 10 dolarova vlozka do ust.

chrapac

ono vacsinou zeny s nadvahou casto chrapu. Mal som jednu co bola prisebe a ta neskutocne silno chrapala. Treba schudnut lebo nedvah a skodi aj plucam.

katuss220

Ja tiež chrápem, začalo to asi pred štyrmi rokmi. Teraz mám 26 rokov. Bola som s tým u doktora, prepážka je v poriadku, žiadne anatomické odchýlky, nadváhu nemám. Proste mám smolu, chrápem na chrbte, na boku, na bruchu, vždy a všade. Zarezávam vraj ako starý drevorubač. Tiež mi je to nepríjemné, spolubývajúca si na to už zvykla, ale keď idem niekam na konferenciu, tak si radšej priplatím za samostatnú izbu. Čo už, hold, niektoré veci si v živote nevyberáme.

majkaaa

Nebezpečné je to,že sa vlastne v spánku môže zadusiť. Neber to teraz ako strašidlo,že by si sa mala báť,ale ak sa naozaj výrazne akoby zastavoval dych,že sa nemôže nadýchnuť,mal by asi toho lekára navštíviť. Daj si do prehliadača chorobu zvanú Apnoe a prečítaj si viac,alebo možno postačí chrápanie. Často môže ísť o banalitu,prepážku,či pri nadváhe schudnúť.

bobrik22

A co je nebezpecne ked sa zastavuje dychanie? Co potom treba robit? Moj priatel strasne chrape a obcas ked ho pocuvam, je to ako keby sa nemohol nadychnut a potom sa mu to tak prudko uvolni...

majkaaa

Áno,súvisí to aj s hmotnosťou,choroba zvaná Apnoe...ale ak sa pri tom zastavuje dýchanie,je to fakt nebezpečné.

nellka

neboj, nie si sama, ja tiez chrapem. a tiez mi napadla spojitost s hmotnostou, lebo ked som mala o par kil menej, vraj som nechrapala...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.