Choroba z ockovania?

Príspevok v téme: Choroba z ockovania?
majka_

Pred cca 2 tyzdnami som bola zaockovana proti chripke a teraz som ochorela. Moze byt toto ochorenie reakciou na ockovanie? Rano ma boleli trosku priedusky, vykasliam hlieny a mam teplotu 38,5. Beriem antibiotika Megamox a nejaky sirup od kaslu. Ta teplota aj choroba prisli zrazu: Este pred 2 dnami som sa citila uplne zdrava akoby mi nic nebolo. Ale vcera ma uz rano zacalo boliel hrdlo, napinalo ma na zvracanie a teplota mi vyskocila na 38 stupnov. A dnes mi ta teplota zostala taka vysoka, aka aj bola a je mi uplne nanic. Nevladzem. Co mam robit? Moze to byt vazne ta reakcia na ockovanie? Ochorela som po ockovani aj min. roku.

sunnie

mne sa stalo pred par rokmi to iste, po ockovani ma chytila taka silna chirpka aku som v zivote nemala, 2 tyzdne som sa z toho vyhrabavala. odvtedy sa radsej nedavam zaockovat.

majka_

ano mam chronicky zapal priedusiek a prieduskovu astmu 2. stupna. a alergologicka mi odporuca ockovanie kazdy rok. pre mna je najrizikovejsie obdobie od toho novembra do marca, cize cca 5 mesiacov. ale potom mam sv. pokoj.

oli

majka ak si ochorela aj minulý rok po očkovaní,tak sa nedávaj zaočkovať.Alebo musíš? Máš nejaké chronické ochorenie?

oli

Ospravedlňujem sa,tento príspevok som chcela napísať do témy DEPRESIA.
Ale môžete aj vy tu posúdiť môj návrh.

RNG

oli, ja sam na to nemam cas, zialbohu.
A cez druhych som uz 2 x vyskusal, a neslo to-z roznych dovodov, nielen financnych.
Nuz a na dalsie pokusy nemam ani financie na vyhodenie, ani ludi a samozrejme ani moj osobny cas. Takze zialbohu to "odplavalo"

oli

RNG ešte ma napadlo,že by bolo výborné,keby si mal svoj internetový obchod a v ňom aj svoju diskusiu,kde by sme sa pýtali na rady. No a samozrejme ceny by si mohol mať už vyššie, ale mali by sme istotu že sú to obsahovo kvalitné doplnky.
Navy,aký máš aj ty názor?

RNG

Mnohe choroby maju inkubacnu dobu 2 tyzdne, tj nakaza v tebe sa mohla usadit v case tesne po stepeni, ked bolo telo oslabene z reakcie na cudzie materialy dane rovno do krvi.

elvi

Reakcia na ockovanie by sa prejavila skor, ako po dvoch tyzdnoch. A pri reakcii nebyvaju hnisave hlieny. Co sa tyka strasenia, kedze si uz zaockovana, tak ti tieto odkazy nepomozu, maximalne ta len vystrasia.

RNG

a veru ja by som bral aj oreganovy olej aj GSE pre istotu, pripadne aj betaglukany aspon niekolko dni.
Ked sa branit , tak s co najviac zbranami.
Proti presile(postupujuca antimikrobialna nakaza do oslabeneho tela) treba pouzit co najviac a co najucinnejsich zbrani.
Ist proti mozno vaznej chorobe vylihovanim a bratim aspirinu mi pripomina chlapca obranujuceho sa proti invazii krajiny tankami prakom(slajdra, gumipuska...)
Myslim ze zdoraznit, ze stepenie oslabi na cas organizmus netreba nikomu vysvetlovat...

damian

Tazko povedat, co mas robit. Ja by som zacal omakzite brat aspon 1000 mg vitaminu C kazdu hodinu, pil aspon 2 a pol litra cistej vody, drzal uplnu dietu (hladovku) asi 2 dni a potom jedol jen surovu zeleninu az do vyliecenie. Potom treba dlhodobejsiu detoxikaciu od toho, co obsahovala ta vakcina.