Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zápal pankreasu-vie niekto poradiť

natally

DOBRY DEN JA BY SOM SA CHCELA OPYTAT PRECO MI LEKAR PREDPISAL HELICID AK NEMAM PROBLEMI SO ZALUDKOM ALE PANKREASOM A NA POHOTOVSTI MI BOLO POVEDANE O NESPRAVNEJ VOLBE LIEKU..AKE LIEKY SU NAJBEZNEJSIE NA TOTO OCHORENIE?DAKUJEM

RNG

zapal pankreasu aj zlcnika moze byt aj z mikrobialnych dovodov, vcitane bakterii, virusov a kvasnych infekcii.
Teda nestaci breat protizapalove na zmiernenie priznakov, ale treba brat aj antimikrobialne na potlacenie priciny zapalu.
Na regeneraciu po potlaceni priciny a nasledkov pomaha precistenie pecene protokolom dr Berksona, tiez branie gymneny sylvestris, ktora regeneruje aj pankreas, podobne ako aj sylimarin a alfa lipoicka kyselina, co su sucasti protokolu dr Berksona.

Ivka 1

Irenka dobre by bolo užívať prírodné produkty,ktoré liečia zápal, upravujú
trávenie .Pomáha kombinácia zmesy čaju z kvetu aloe+ 11 liečivých bylín, Aloe Vera gélu, Lýcia a vhodný je aj včelí peľ. Viac info na maile.

daca

pankreas je z alkoholu, alebo zo stresu,niekedy aj neliecene kamene v zlcovodoch,chce to klud a pravidelnú zdravú stravu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zápal pankreasu-vie niekto poradiť - Fórum - ZDRAVIE.sk