Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co si myslite o pauzach vo vztahu?

jennie

Dobrý večer,pauza vo vzťahu? Nie pozitívna vec..neviem,ale myslím si,že keď sa raz k sebe vrátite, už to nebude ono.

palec :d

Moja ex priateĽka tiež chcela pauzu. Aj teda bola ale zostali sme spolu ale už je koniec.
Mô názor je taký že pauzu je vtedy ak davja alebo jeden z dvohc nie je vyzretý a nevie čo chce. Chce si oddýchnuť od vzťahu, uvedomiť si priority. Len bohužial ak si niekto aj uvedomí, že spravil chbu už napr. po 2 mesaicoch sa nevráti k parnerovi. Možno zo strachu, hrdosti, alebo možno aj zistí, že ho nemal ža tak rád.Môj názor.Bude v tom tá nevyzretosť hlavne. Možno nejaký vážny problém ktorý otrasie vzťahom a musia si dotyčný uvedomiť a premyslieť či má význam zostať ďalej.Ale je to predzvesť konca

monica

Podla mna pauza vo vztahu je akoby rozchod.. Naco niekto potrebuje pauzu? Signalizuje to problemy..A bud s clovek chces byt, a byt s nim stale..Ale nechces a rozijdete sa.. Pauzy neuzavam vobec teda.. Dame si pauzu a vyriesia sa problemy? Zistime ci si chybame? Ked niekto lubi, vies ,ze mu partner bude chybat...

leerka

aby som to ja upresnila, my sme nemali tu klasicku pauzu.... ako by si kazdy myslel, len ja to tak volam, .... jednoducho sme sa nevideli dva tyzdne a bolo to dobre.....

leerka

tazko povedat, zalezi od toho fakt kolko ste spolu a aj aky mate problem.....my sme pauzu mali ale normalne sme spolu chodili dalej, len sme si 2tyzdne nepisali, nevolali, nic...... a pootm sme sa stretli, vysvetlili si veci a je to ok, lenze my sme spolu uz styri roky mozno aj to tam zohralo urcitu rolu

moniqa87

myslim si, ze v 90% pripadov ide o predzvest rozchodu, alebo dokonca u mnohych pauza = rozchod, lebo sa k sebe uz ani nevratia...
osobne nepoznam par, ktory by si povedal, ze dame si pauzu a k sebe sa aj vratili...
cele mi to s tymi pauzami pride pritiahnute za vlasy, lebo ked mi uz ten jeden bude liezt na nervy hodime si pauzu aby sme sa ukludnili a bolo vsetko ok, ale na co je to dobre? to si budeme uz potom robit pauzy v manzelstve atd?

orgi

Zalezi ako dlho spolu chodite. Ja som s priatelom rok a pauzu si neviem predstavit.skor by nam nieco ubrala ako dala.ALe zozaciatku vztahu moze pomoct.uvedomis si tak, ci ti naozaj chyba alebo nie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co si myslite o pauzach vo vztahu? - Fórum - ZDRAVIE.sk