Počet detí

scarlettt

tu som ho použila ako prezývku, no mám známu, ktorá sa skutočne volá Scarlet, no musela by som sa jej opýtať, keď ju náhodou stretnem, kedy oslavuje. minule som ju videla tiež s bruškom! túto prezývku som používala už v detstve, kedy som prispievala do časopisu Kamarát.

vear

Ahojte! Ja nemám ešte deti, ale chcela by som aspoň 2, no priateľ by prijal aj 3. A už máme aj mená vybraté, len by som sa chcela spýtať Skarlettt, či je to tvoje ozajstné meno, alebo len prezývka. Ak ozajstné, tak prosím ťa, kedy oslavuješ meniny? Mne sa to meno strašne páči, ale ešte som nevypátrala, kedy oslavuje na SVK. ďakujem

gianna

Mam kamaratku, ktora ma 7 surodencov a na jej maminu pozeram len s obdivom.Ved priviest dieta na svet je to najkrajsie, co moze byt. A podotykam, ze nie su ani cigani, ani socialne pripady. Nie su extra bohati, ale deti su studuju na VS a niektori uz aj pracuju. V tomto netreba brat ohlad na to, ako pozera na teba okolie. A kamaratka, ktora mi povie, ze ak si necham dieta, nebude sa so mnou bavit, asi nie jo hodna toho oznacenia. Ved priatelia su na to, aby podporili a povzbudili. Inak, ak sa bojis maleho babatka, tak ono to az tak dlho nebude male babatko, tie tri roky ubehnu velmi rychlo...

scarlettt

štyri deti nemám od jedného muža, už toto štvrté dieťatko bolo ťažké oznámiť mojim rodičom, že čakáme bábätko, ľudia odcudzujú človeka a ani ho dobre nepoznajú. keby som priviedla všetkých sedem detí na svet, ako by sa na mňa pozerali? keď som čakala štvrté, kamoška mi povedala, že sa už so mnou ani kamarátiť nebude, no kamaráti sa. prvé UPT bolo pred dvadsiatimi rokmi, kedy mal syn 1 rok. o 2 roky sa narodila dcéra, a ďalšie UPT. to som vlastne "chytila" každý rok - ako jabloň. s exmanželom sme nežili najlepšie. dnes už mám 41 rokov a už na takéto miminko sa necítim. úplne postačuje 4x si vyskúšať aké to je s deťmi do jedného roka, či do troch. ak by som si zobrala dieťatko z domova, tak určite nad 3 roky.

gianna

Scarlett, prepac, ale v teme adopcia pises, ze si rozmyslala nad tym, ze by si si adoptovala dieta z detskeho domova. Tak preco si potom isla 3x na UPT? Preco neprijat vlastne dieta?

maja8

Dve školáčky 7 a 9 ročné a robia mi veľkú radosť. Ja som jedináčik a tak môžem povedať, že bez súrodencov to býva ťažké.

sara.

skarlettt ja mám dve deti a už 8rokov nemám žiadnu antikoncepciu hormonálna mi nerobila dobre.Viem asi kedy mám ovuláciu neskúšala si to podľa toho?Mne to zatiaľ vychádza