Počet detí

terra

Scarlett, dakujem za kompliment, ale ani ja som nepadla z hrusky, ked to do teba napustil, preco ta na to neupozornil? A ty si necitila? Zaujimave.. To musel byt bud totalne na mol, alebo ta mal na haku a interrupciu tiez vnimal ako druh antikoncepcie. Ja uz fakt nemam slov a cudujem sa ze v sucasnosti este existuju ludia s takymto zmyslanim. A co sa tej Dany tyka, tak ked ti je nejaka stopa po nej (chrasta) prednesia ako zivot tvojho dietata, tak to svedci tiez o tom aky si clovek.. Inak po tolkych zakrokoch musis mat taku zjazvenu maternicu, co ti ani 10 Dany neurobi.. A existuju HAK "šite" na mieru zeny uz dobrych par rokov, preco si si nedala predpisat taku, z ktorej by si nepriberala?? Lebo si sa bala ze uz nebudes mat chut na sex? No to je velmi dolezite.... Mna proste nepresvedcis o spravnposti svojho pocinu, si nezodpovedna a lahostajna voci ludskemu zivotu, ty mas rada iba samu seba..

terra

Nehovorim ze sa mi to nemoze prihodit, aj mna moze chlap podviest a opustit, ved nie som jasnovidec, ale na potrat ma nedostanes ani keby si ma mucila, napriek tomu ze mi to velmi prajes.. A mna skor iritovalo to, ako si tu o tom pisala, ako o rutinnej zalezitost. Vies co? Ja ta uz nebudem riesit, kazdy si sam spytuje svedomie.. Este by ma zaujimalo, ze ked partnerovi "uslo" tak co si nesla na druhy den hned rano ku gynekologovi? Vidis, to je ta zodpovednost o ktorej ja tu hovorim..

scarlettt

terra: 1)môžem ťa ubezpečiť, že išlo o prerušovaný sex, napriek tomu si partner nedal pozor, 2)môžem ťa ubezpečiť, že mne sex nechýba, skôr mi chýba porozumenie a blízky človek 4)môžem ťa ubezpečiť, že nežeriem, pri troch deťoch som vážila 53 kg do svojich 35 rokov to som brala antikoncepciu, potom mi zmenili lieky a začala som priberať 5)moja nízka inteligencia - nemám síce vysokú školu ako ty, ale maturu mám. odsudzuješ ma a pritom nepoznáš okolnosti. ja nežijem s jedným mužom, ani na opustenom ostrove. či sa to niekomu páči, alebo nie, ale človek veľa dá aj na to, čo na to povedia ľudia. napr. moji rodičia. moje vzťahy s mužmi nefungujú, preto bolo pre mňa ťažké oznámiť mojim rodičom, že čakám štvrté dieťa s tretím mužom - 36 ročná. nevieš okolnosti a opovrhuješ mnou. keď niekoho odsudzuješ, prihodí sa to aj tebe. viem o čom hovorím. a rozhodnúť sa ísť na potrat, nie je vôbec jednoduché. partner mi povedal, že som nervóznejšia, než keď som šla rodiť. ktovie prečo terra? určite preto, že je to také jednoduché.

prejlen

Preboha, ani ja tej zene nerozumiem, vzdy, ked si niekoho najde, ma s dotycnym dieta...Chudatka, velmi ich lutujem, co za zivot ziju...Zaujimave je, ze stale si akoby "vybera" chlapov s tymi istymi charakteristikami. Vsetci su nasilnicki. Dotycna si ocividne nevie vazit seba samu. Mat deti s tromi roznymi chlapmi, tak to je...Ani vlastne neviem, co by som k tomu este napisala.

lele

Mozno si Scarlett dala vyskriabat tie deti, ktore nevedela od koho su, aby si nesposobila traumu. Ved ona nema manzela tusim, len "priatelov".

prejlen

O tom ukrutnom privitimizme svedci to, ze takuto vec urobi zena, ktora je v manzelstve. Co by som to musela byt za netvora dat si vyskriabat nieco, co vzniklo z mojho muza a zo mna...Gumu tiez nepozna? Ahaaa, zabudla som, ze by ho to pripravilo o pozitok...Ved ked sa nieco stane, tak scarlet pojde na potrat a moze sa zacat odznova...Ja som za slobodnu volbu, nie vsak za potrat ako antikoncepciu. Sulozit s muzom, ktory ma antikoncepciu v pazi a kvoli ktoremu by som musela podstupit potrat...A to ho este furt akoze lubi? Asi si z jednej "dzedziny" a tam je to normalne...