Počet detí

urlicha

Prejlen to si totalne vystihla ze tu Scarlett pise o svojich troch potratoch ako ze co jedla na ranajky, tiez ma to zarazilo, akou velkou dusou to tu pisala.. fuj.

prejlen

Ja si myslim, ze scarlet je dobra primitivka, ani nebola vydata, ked bola xty raz tehotna...Kto pride urobi jej decko. A v inej teme splieta, ze preto, ze mal foter jej decka 43 rokov, robili jej amniocentezu...Co ty mas za vzdelanie, moja? Aku ty mas uctu k zivotu? Ved ty si si sama vyselektovala, ktore decka si nechas a ktore si das vyskriabat? Ako preboha zena, ktora ma uz deti, zazila ten pocit rastuceho zivota moze odkopnut dieta??????????Mali by ta upalit za ziva, viem, ze je to tvoj zivot, rob si co chces, ale nehovor o tom, akoby si rozpravala o tom, co si jedla na ranajky. Tvoj manzel ci priatel musi byt tiez ohromny primitiv, ktory natankuje zenu a ani ho vazektomia nenapadne, pozname takych, su v jednom vreci s tymi, ktori budu tankovat zenu, kym na piaty raz konecne nepovije chlapca...Hanbi sa ty priserna ohava.

babybabybabyborn

vsimli ste si ze kedykolvek sa tu nacne tema ohladne deti tak sa tu strhne hadka? stale tu niekto rype do ludi co maju deti. asi dost zavidia

pere

Vlastne nie su ako zvierata, len sukaju jak zvierata, bez rozumu a bez zodpovednosti. Ja mam uctu k pocatemu ludskemu zivotu, este vacsiu ako ku skazenemu dospelemu cloveku. Podla mna na interrupciu by mal existovat specialny sud, kde by sa zohladnili priciny nechceneho tehotenstva, potom by si taka zena dvakrat premyslela ci si este zasuka len tak bez ochrany..

pere

Nie, ludia su este horsi ako zvierata, su to ludske hyeny, namiesto toho aby to vyskusali, posnazili sa, zabiju vlastne dieta!! Monica a tebe keby mama nedala sancu, tiez by si tu nebola, tak sa spamataj co pises, mozes byt stastna ze sa o teba postarala, lebo nie kazdy ma to stastie ako vidis.

terra

Monica to ta vobec nemusi zaujimat co by som urobila ja, lebo ja dbam o prevenciu. Do kelu, tak na co "vyrabaju" deti hlava- nehlava ked ich nedokazu potom uzivit a vychovat? Dnesna zena by mala dbat na dosledky svojho spravania a je prirodzene, ze ked sulozim bez ochrany, tak otehotniem, nie?? Da sa tomu predchadzat,len je asi malo osvety.. Teraz si to tak otocila proti mne, ako keby som zastavala ten nazor, ze treba plodit a rodit vela deti, bezohladu na to ci mam im co do ust dat.. A co sa tych stvoriciek tyka, tak clovek co planuje tehotenstvo a tesi sa z neho, tak mnohopocetne mu nevadi, ba naopak, je stastny..

monica gazpio

Milá terra, tvrdíš, že počet sexuálnych stykov=počet detí, lenže prečo potom niekto sexuje jediný raz v živote a má povedzme štvorčatá ? To by ma veľmi zaujímalo. A ešte niečo: jedna žena mala 4 deti a síce ich prijala, lenže to nezvládala a potom strašne trpeli. Takže, keď žena čaká dieťa a vie, že nemá naňho peniaze, čas a ani zdravie tak má iba tri možnosti: hniezdo záchrany, potrat, alebo ho akože prijať, lenže bude trpieť, lebo mu nemá čo dať do úst, nemá mu za čo kúpiť pekné oblečenie. Nepočula si o tom, že ako 9 ročný chlapec chcel spáchať samovraždu, pretože ho šikanovali a vysmievali sa mu, že chodí škaredo oblečený a tak. Jeho matka mala okrem neho ďalšie dve deti. A manžel ju nechal. Som zvedavá, čo by si robila Ty v tejto situácii. Zvieratá a ľudia to je trošku rozdiel, pretože zvieraťu treba jedine prežiť a všetko má v prírode, netreba mu peniaze, oblečenie atď. Lenže, keď chce človek prežiť, a mať aj nejakú kvalitu života, bez peňazí to jednoducho nejde. Ja neviem, ako by som sa rozhodla, keby som bola v tejto situácii, lebo to závisí od mnohých okolností a neviem, čo by som prežívala. Takže nikdy nehovor nikdy.