Počet detí

urlicha

Asi ta sklamem, ale ja mam ine ambicie, nez sa dostat tam kde si ty.. Tak vies, niekto ma jasno a niekto sa iba pozera a kibicuje.

ddddd

ja viem o čom si písala, ale mne to pripadalo, že ty nevieš o čom píšeš. vyjadrovať by si sa mala jasne ...

urlicha

dddd doslo mi to skor ako si si vsimol. Za abortus sa vacsinou poklada samovolny potrat v terminologii, ten clanok som ztiahla, lebo sa mi nechcelo rozpisovat, ale ja cely ten cas pisem o umelom potrate, ak tebe to nedoslo, tak je mi luto. Ak tvoja konverzacia je zamerana len na jedno slovicko a kontrolovanim na Wikipedii, tak mi je ta luto, lebo daleko to nedotiahnes v zivote.. Nic ale nemeny tu skutocnost, ze potrat, ci uz v latincine alebo v inom jazyku sa rozdeluje na samovolny a umely. Stavim sa ze stale nevies o ktorom sa tu rozpisujem ja.

urlicha

Ja mam v pojmoch jasno, to ty tu vypisujes jednu debilinu za druhou.. Nema to hlavu ani patu, podobne ako tvoj nick.

msaj

nedá mi nereagovať, ako som si všimla, je to téma koľko má kto detičiek, tak neviem prečo tu osočujete jeden druhého, je to asi každého osobná vec, koľko má detí, a či ide na interupciu alebo nie, ja mám tri deti a som rada a šťastná, že ich mám, keby sme mali väčší dom možno máme aj štyri, verím, že tí čo majú deti vedia o čom hovorím, a nikdy a za nič by nemenili.

urlicha

Natea clovek nemusi byt krestan, aby si uvedomoval ohavnost tohto zlocinu, ale som rada ze aj taki su.. a dufam ze ich nie je malo. A co sa krestanstva tyka, mam svoju vlastnu hlavu a tiez nesuhlasim so vsetkymi ich pragmami, ale nie je ich vela.

ddddd

plytvaj si čim chceš, rob čo chceš,
trebars aj abortus nazývaj vraždou...
ale pozri sa radšej na net, ozrejmi si niektoré pojmy a porozmýšľaj niekedy čo píšeš..

urlicha

Ludia stale ziju v omyle ze krestania mozu sexovat len za ucelom plodenia deti, ale to je obrovsky omyl. Predsa v manzelstve sa sex ako prejav fyzickej aj dusevnej lasky nezakazuje, to len taky ateista mohol vymysliet, co v zivote bibliu ani nevidel a kostol obieha z kilometra, odkial potom takuto hovadinu zobral?? To su reci ako "jedna babka povedala..." .