Počet detí

>>>>>

terra,len si davaj pozor aby sa ti to casom nestalo tiez,nevies ,co ti zivot prinesie,a vies o tom,ze aj prerusovany sex nie je bezpecny,zatial ti to vychadza,ale stale nemusi a este jedna vec.Len aby to,co prajes inym nepostihlo prave teba.

terra

Scarlett... Po Dane vznikaju chrasty? Po interrupciach nemas chrasty? Sa uvedom ze si dala zabit svoje uz pocate deti!!! Uz v embryu je zakodovana cela geneticka informacia, aky ten cloviecik bude, ake bude mat oci, vlasky, chodzu, inteligenciu, pohlavie, proste vsetko a ty si to das vyskriabat ako takeho parazita! A ze po antikoncepcii priberas? Tak nezer!!! Zaujimave je ze ja som ju brala 3roky a krasne som si drzala liniu, lebo som sa o seba starala, nebola som ako vysavac ze vsetko som do seba hadzala. Prepac Scarlett, ale ak za par kil navyse a za svoj znizeny sexualny apetit dokazes viacnasobne zabit svoje dieta, tak to svedci o tvojej nizkej urovni inteligencie, bohuzial.. Je to zvieracie.. Vlastne nie zvieracie, lebo zviera sa pudovo postara o svojich potomkov. Takym ludom ako si ty prajem aby si si uz v zivote nezasexovali!.. A pre ostatnych: S priatelom sme 5 rokov fungovali s prerusovanym pohl. stykom, neratali sme plodne a neplodne dni, aj ked som mala cyklus pravidelny. Proste to nikdy do mna vevpustil a dalo sa, priatel netrpel ziadnou frustraciou. Frustrovani by sme boli skor keby prislo k necakanemu pocatiu, ani to nie, lebo my si vazime ludsky zivot a toboz ked sa jedna o nase dieta. V sucasnosti cakame babatko, mame 28 a je planovane... takze da sa, len staci mozog v kombinacii so srdcom pouzivat.

elvii

scarlett,ak neznasas antikoncepciu, tak sa v sexe ovladaj a bude po problemoch s neziaducimi embryami, ktore potom treba splachnut roztrhane do vylevky, alebo spalit v kafilerii.

scarlettt

už to vidím ako pôjde môj chlap na vazektomiu. áno tri: prvý potrat som absolvovala ako 21 ročná (už bol 1 syn) druhý ako 23 ročná (rozvádzali sme sa- už bol syn a dcéra na svete) a tretí teraz ako 41 ročná, kedy už syn má 21, dcéra 19, syn 15, dcéra 5 rokov.

wwww

scarlettt posli na vazektomiu chlapa, robi sa uz aj neskalpelova metoda a trva to chvilu. V USA si to davaju chlapi robit rutinne, len treba najst urologa, ktory tuto vec robi casto...V piatok na to pojde a v pondelok moze ist do roboty a mate po problemoch. Preco by nepodviazal manzelke vajecniky? Vyziadala by som si este nazor minimalne jedneho gyndosa. Samozrejme, ze by som to odporucala robit pocas cisarskeho rezu, nie len ta pre nic za nic sa dat otvorit. Ja si skor myslim, ze mat za sebou tri potraty, ci kolko si ich absolvovala je vacsia hroza a toto by som neurobila manzelke najlepsieho kamosa...Danu by som si nedala, lebo nezabranuje oplodneniu vajicka, ked, tak Mirenu.

scarlettt

ako tak čítam, vidím že je tu veľa múdrych hláv, no známa otehotnela s Danou - a nie jedna, tomu teda neverím ani žiadnym iným telieskam, po ktorých tam vznikajú vzrasty a pod. od antikoncepcie som pribrala 10 kg za pol roka a nemám žiadnu chuť na sex, čo mne nevadí, len polovička má zo mňa depky, že môže robiť čo chce a ja nič. podviazať vaječníky mi lekár neodporúča, že by to nespravil ani vlastnej manželke. tak si vyber.

ssia

ja este zatial nastastie nemam ziadne deti, lebo mam len 15 rokov, ale ked budem dospela a bude na to cas, chcela by som od 7 do 12 deti. viac uz nie, 12 bohato staci
ps: nerobim srandu, myslim to vazne lebo sa mi velmi pacia take velke rodiny s velkymi domami ako v 7 heaven.