Co signalizuje biely jazyk?

Plysiak

a tomuto moc nerozumiem "A dať si do poriadku mikrofloru v črevách kvaseniu zeleninou. " takze mam vysadit zeleninu a zacat jest cukor ktory ju zabija? alebo naopak?? alebo nemam jest nic??? teda z tych 2... ale aj tak mi toho uz moc na vyber neostane.. sak to budem na sucharoch..

Plysiak

len ja mam problem ... ja jem vsetko co pride.. jem aj dost vlakniny, ale aj dost cukru, a ani klobasou nepohrdnem.. ak je nejaka dobra.. zeleninu malo ale dam si sem tam aj tej.. (no co uz ked v tej polievke je no..) :D:D:D

mira

Mohol by si niečo robiť.
Mohol by si sa prečistiť nezahlieňujúcou stravou s dostatkom vlákniny. A dať si do poriadku mikrofloru v črevách kvaseniu zeleninou. Cukor samozrejme, tú mikrofloru zničí.
Maj sa pekne.

Plysiak

:D:D:D ale tu sa nebavia o tom ze ked lizes modre lizatko tak mas modry jazyk :D:D:D ale to mas aj ked sa rano zobudis a proste strasne "sucho v ustach" a tak.. ja mam biely jazyk nie uplne ale sak stale.. no a co.. cumlem cervene cukriky :D:D ale neee.. ale je to taky cudny pocit fakt.. a ked si to dam zubami dole tak su tie sliny take mooc huste.. ale co to je netusim ale zijem s tym uz hroooozne dlho a citim sa zdravy... ak na daco pridete ci by som to mal ist riesit tak mi napiste..

panthera

uf, aj tu kvantum novych, hrozostrasnych informacii o farbe jazyka a pricinach.
ludia, ktory ho mate biely alebo inofarebny, naozaj to letite hned riesit? nie je to len take...skoro ludske??

zwedavus

koralika, biely povlak na jazyku je spojený najmä so zvýšenou teplotou, ktorú máš a je zväčša sprievodným javom prechladnutia, chrípky, nedobrého trávenia..

kiki

mne doktorka na biely jazyk nikdy nic nepovedala a to ho mam biely uz roky, takze mam pravdepodopobne candidu? ako sa tam dostala bestia? a ako sa jej zbavim?