zufala

Príspevok v téme: zufala
zaza

mam problem s nadmernym ochlpenim na celom tele. absolvovala som vsetky mozne aj nemozne vysetrenia - vysledok: dedicnost, kozmeticky problem. liekmi sa s tym neda nic spravit a ich odlaserovanie na celom tele by ma stalo statisicice. som uz z toho na nervy, neda sa s tym absolutne nic robit.holit si vsetko nemozem ani vytrhavat epilatorom.hrozne kvoli tomu trpim. neviete niekto o niecom ucinnom? pripada mi to ako behanie v kruhu:( potesim sa akejkolvek rade lebo ja si s tym uz poradit neviem:(

baby

Skús p. Valoviča z Bratislavy. Kontakt nájdeš na www.valovicsro.sk. Mne pomohol,aj ked lekári ani netušili čo mi je. Možno ti nepracuje nejaký orgán ako má a on to zistí. Mne napríklad doktori doteraz nepovedali, prečo som mala zápal pankreasu a on prišiel na to, že mám plesen v tele. skús, je velmi milý a určite pomôže.

zaza

zlavu urcite nie, akonahle je nieco odklepnute ako kozmeticky problem, poistovne od toho davaju ruky prec. o tom mozem len snivat. salony si z laserovej epilacie urobili fantasticky biznis. na jednej strane to aj chapem, lebo pristroj je velmi drahy, ale na strane druhej by mal sluzit na to, aby pomahal ludom, vsetkym, ktori to potrebuju, nielen tym vyvolenym. ja nemam 50 tisic na to aby som mala hladke lytka. a ti ludovi liecitelia vam uz niekomu pomohli?:) to by bolo super, keby aspon jednej z nas ano, mala by som nadej:)

ivkaxxxx

statisice??pokial ti to zato stoji chod do toho!!normalne chod niekde na plastisku kliniku a zisti kolko by ta to stalo a ci by ti dali zlavu...odstranuj postupne.najprv nohy, potom ruky...nemusis hned naraz vsetko predsa.jaj.a zisti ci by ti poistovna prispela.ja epilujem a je to lepsie a lepsie

baby

Ja neviem, či to bude dobrý nápad, ale neskúšala si nejakého ľudového liečitela alebo homeopata. Za skúšku nič nedáš, si myslím.

zaza

diane som brala-NIC! navyse su velmi!!! nebezpecne. hormony su strasne svinstvo a ja ich mam v poriadku tak naco? bez efektu. na tvari si davam laserom, drahe je to jak neviem co.pocula som o domacom laseri.stoji okolo 20 tisic, dost, ale oplati sa to ovela viac ako v kozmetickych salonoch.zial, na SVK je o nom este stale ticho. a epilator nici korienky ale nie tie moje. moje chlpy su hrube a pevne. na samovrazdu:(

martinka15

Nechces skusit hormonalnu antikoncepciu? Diane35 je na taketo problemy. Ale viditelnejsi ucinok sa moze dostavit az po polroku. Skus si dat s laserom odstranit aspon co ti najviac vadi alebo co sa ti zle epiluje. Navyse ak pouzivas epilator, ten dostatocne nici korienky.