Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

poradte

Príspevok v téme: poradte
stasiika

...hmm neviem co ma robyt som s priatelom 7 rokov a stale ma podpichoval narazkami o mojej postave
tvrdil ze to zo srandy ale mne to tak nepripadalo tak som mu povedala uz ma
to nastvalo nech si teda najde daku druhu co bude mat to co nemem ja a vtom vyskocil ze co som v zivote dokazala, zacala som chodit na vys.s., a od vtedy som co som neni a ze vraj sa tak spravam pritom skoro nikdo nevie ze si robym este skolu, a ze som rovnaka ako moje kamaratky prij....
ako tymto u mna skoncil lenze lenze pomsta je sladka a on neni ten ze by zavovlal a sa ospr. diik

stasiika

UZ RAZ BOLA AJ SME SI POVYTKAVALI VYPOCULI NAZORY LENZE MUSI TO PREKRUTIT NA MOJU VYNU A TO PO 2 TYZDNOCH CO BEZ AKEHOKOLVEK KONTAKTU SOM SI HO ZAVOLALA A BUD ALEBO A VYBRALI SME SI ZE ZE GUT POKRACUJEME
A PREPNE MU VYSKOCI NA MNA A MA IDE SLAK TRAFIT UZ SA AJ OBZERAM PO ZADNYCH DVIERKACH ALE ON PROSTE ASI PAN DOKONALY A ...

/*/*

normálne sa porozprávajte ako dvaja dospelí ludia, nech ti povie čo mu na tebe vadí, to isté ty jemu blabla, vyriešte si to, a bude ok, a ak nie tak papa...

1eny1

7 rokov je dosť na to aby si odhadla jeho povahu a o čo mu vlastne ide tými posmeškami. To si mu už dávno mala povedať, že ti niečo také vadí. Asi ťa priveľmi nemiloval, keď ti niečo také dokázal povedať. Asi v tvojom prípade nič nie je večné a zrejme ani tento vzťah.A aj keby sa ti ospravedlnil...dokedy by bolo všetko pekné, zase príde hádka a znovu ti všetko vytkne.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk