Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citliva aj zmiesana plet

mirka 23

babizna, peeling fakt obmedz. Na normálnu alebo mastnú sa dáva raz za dva týždne, tebe by stačilo raz za 4-5 týždňov resp. raz za dva mesiace.

vikiii

ako ju pouzivam je to ovela lepsie, draha je, ale ja som uz do kozmetiky dala dost velke peniaze, tak som rada, ze mi nieco zapasovalo, pouzivala som aj avene, tiez celkom fajn, ale s tymto som najviac spokojna. Predtym som chcela kozmetikou vyriesit skor problem mojej zmiesanej pleti, ale aj tak nic nepomohlo, tak som sa zamerala na kozmetiku na citlivu plet. Skus si najskor vypytat nejake vzorky, neviem ako to je s mliekom a kremom, ale na pletovu vodu isto maju. Co sa tyka kremu,pouzivam light. Este z avene mi ostal krem diroseal, tiez fajna vec... :-)

babizna

peeling si davam velmi malo...raz za 2-3 tyzdne..a pomohla ti ta bioderma?? po robote si to idem kupit..je to dost drahe..tak som zvedava..

babizna

vies mam take cervene fliacky na tvari..vacsinou ked mi je teplo, pri dotyku, ked sa umyvam tvar, po peelingu uplne brutal, po milovani som cela flakata..neviem preco to mam..ale velmi mi to vadi..

vikiii

ahoj, tiez som mala taky problem, vyskusala som vselico, teraz uz dlhsi cas pouzivam biodermu sensibio a som velmi spokojna.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citliva aj zmiesana plet - Fórum - ZDRAVIE.sk