Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Puknutie v kolene :-(

Príspevok v téme: Puknutie v kolene :-(
ma.rex

ahojte, moj problem je vlastne to ze dneska na telesnej ako som niesol lavicku ma nejak puklo v kolene ..dost ma to bolelo a po chvili mi zacalo piskat v usiach a strasne mi bolo na vracanie .. potom to preslo len stale ma boli noha ..neviem ci ma to prejde alebo mam ist za doktorkou ? pomozte ak viete .. dakujem

Ritchie

Ahojte,mam problem hral som futbal a som až tak otočil nohu až mi v podkolene ruplo.
Boli to hlavne ked ju krčim ale otočim.
Mam ist s tym za doktorkou??či si mam dat nato niečo? :))

elza77

marex, ak sa to stalo na telesnej, mal si to oznamit ucitelke, ona by sa uz postarala. teraz si to musis vybavovat sam. ak to neprejde, navstiv lekara, spravia ti rentgen

Jurči

joj aj ja by som chcel vediet co :( mne dneska na zapase pri sprinte na utocnika (hram obrancu) puklo v kolene a ma museli zobrat z ihriska . pouzili aj taky ten sprej co sa pouziva na zranenia vo futbale . mohol som dohrat ale furt ma bolelo . aj pri chodzi aj pri mensom behu :/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Puknutie v kolene :-( - Fórum - ZDRAVIE.sk