?:?:?

Príspevok v téme: ?:?:?
sallita

mam 16 a moj priatel ma 18...no a ide o to ze sa venujem fotomodelingu...bavi ma to a navyse z toho idu aj nejake peniaze takze super..lenze berie to vela casu a navyse priatel mi zacal vycitat ze sme malo spolu a proste povedal ze nechce aby som sa tam pretrcala pred cudzimi chlapmi a ze ak ho mam rada tak s tym prestanem....lebo ze on ma pocit ze ma vsetci ocumuju a je z toho nervozny...lenze ja s tym nechcem prestat lebo mi nic ine nejde a nic ma ani tak nebavi...ale on na tom stale trva....co mam robit?:(

andy

Milá Sallita, koľko to máš? 16? A ty si myslíš, že s týmto človekom aj zostarneš? Ešte ste deti, vzťah je o tolerancii, je mi ľúto, že nie je na teba hrdý (na tvojom mieste by ma to mrzelo)a povedala by som mu to. Možno by som sa už s ním na túto tému ani nebavila, stačí raz: je mi ľúto, že ma nechápeš, že nie si na mňa hrdý, ale ja nič zlé nerobím a budem v tom pokračovať. Bodka. Buď to pochopí, alebo sa oduje, nechaj mu čas, nech si to usporiada v hlave a ak ťa naozaj ľúbi, po prehodnotení za tebou dôjde. Keď nie.......aj taký je život. Možno si nájde nejakú babu z kláštora a ty časom stretneš človeka, ktorý ťa bude akceptovať ako rovnocenného partnera. Držím palce a daj vedieť, ako to pokračuje

sallita

ja som mu uz tisic krat o tom hovorila a ked sa tak rozpravame tak hovori ze mu je to niekedy luto ale ze ma nechce stratit a veri tym famam asi ako aj vacsina ludi...ze modeling to znamena drogy anorexia a spanie s cudzimi chlapmi....

leerka

jaj ti chlapi, to je strasne s nimi, ked ta to bavi, nenechavaj to kvoli nemu, ved to je vydieranie z jeho strany.... skuste sa o tom porozpravat....a aj o jeho ziarlivosti...

sallita

ale ja som mu hovorila ze ved o nic nejde...lenze on stale vytahuje tie jeho argumenty ze cudzi muzi bla bla bla...aj proti mojmu fotografovi stale nieco ma...a ziarli vlastne na vstekych okolo...a neviem uz co mam s tym robit:(...

anjelicek

sallita mal by to pochopit,venovala si sa urcite modelingu este predtym ako ste zacali spolu chodit.ved nerobis nic zle...proste je len ziarlivy.ja si zazivam podobne veci s priatelom,kadeco s amu nepaci,su z toho len hadky,ale je to niekedy na nevydrzanie uz.u nas nepomaha ani porozpravat..