Zas som v pasci, čo mám teraz robiť?

Príspevok v téme: Zas som v pasci, čo mám teraz robiť?
pusate

ahojte,viem,mnohí ma tu poznáte,ale tí čo nie-mám 17rokov a už 3 roky trpím ppp,na meriam 152cm,na začiatku som mala 46kg,ked som prvý krát začala chudnúť,za pol roka som mala 29kg,potom ma zachránili dr operáciou-vybratím skameneného žlčníka,potom som pribrala na 44kg a zas ma chytili depky z tuku a tak som za pár mesiacov zas schudla na 35kg-to som si pol roka držala,ale potom som dostala chrípku a z nemocnice ma poslali na psychinu do BA-tam som musela pribrať na 45kg,po návrate som si to 2mesiace držala a potom zas tie depky a zas som schudla na 36kg ale na vianoce som pribrala a do marca som zas mala 45kg-chcela som sa už z tých depiek dostať a udržať si zdravú váhu 45,ale zlomila som si ruku a pribrala som na 46kg a zo strachu že budem dalej priberať som sa zas začla obmedzovať a do prázdnin som schudla na 37kg potom som dostala gastritídu a zas som bola v nemocnici,dali mi ultimátum-buť priberiem,alebo zas do tej blavy a tak som sa rozhodla skoncovať s ppp,za 2 mesiace som pribrala 8kg,ale zas je to tu-ten strach,že sa to priberanie nezastaví:(((pred týždňom som mala ešte 45kg-s tm by som bola spokojná...ale včera som sa zhrozila,ked mi váha ukázala 46,5kg,a to jem normálne-neprejedám sa(píšem jedálniky aj do témy-nehanbím sa za to,čo som dnes zjedla),zas mám depky,a strááášné,cítim sa hrozne tlstá:((tolkoto vela som ešte v živote nevážila a pri mojej výške,ved tolko vážia 160cmové baby,a niesú vychrtlé,bojím sa,že ak to takto pôjde dalej skončím ako úplná buchta...ach,ja chcem späť svojich 45kg,ale bojím sa,že zas ked sa začnem obmedzovať,a chudnúť zas spadnem do toho pekelného kruhu ppp:(((..cítim sa ako v pasci...čo mám robííť???poradte mi prooosííím:((((
------------------
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna www.zdravie.sk

jajka001

ahoj baby, mozete mi pomoct? stretla som jedno mile dievca a myslim ze je anorekticka, chcela by som jej pomoct ale nechcem vyzerat ze sa jej miesam do zivota...mate nejake rady? je velmi fajn. nerada by som ju nastvala. ako na to?

pusate

awooooooooooooooooojte:))))
som veelmi šťastná včera som to dostala,už som uplne zdravá žena:D
i ked trochu neskoro ale hlavne že už môžem mať deti a som vonku s tej,,pasce,,ppp a možem žiť naplno a tešiť sa na rodinu ako uplne normálna baba a žiaden kripel ani postih,už je mi fuk že vyzerám tak mladunko ved to je dobre ked budem mat 30+tak budem rada že vypadám o 5-6rokov mlacie ne?:D
sak mám setko co má žena mať cici rici aj kramy,tak že som nízka to už nieje tak podstatné:)

pusate

no boli ale da sa to vydržať,a máš dosť vysoké hladiny hormonov?lebo mne to nechceli pichnúť kým som bola podvyživená

elisa_bone

pusate to fakt tak boli???
ja idem tiez na tu spustaciu injekciu niekedy na buduci tyzden,ale teraz si ma dost vylakala...

pusate

cawko,včera som bola na tej gynde,a vraj je to v poriadku tak mi pichli tú spúšťacu onú do zadku a teraz nemožem ani sedeť,sa mi to zapálilo opuchlo,bolííí a horúce to je,ale vraj to sa tak normálne prejavuje,len dokedy to bude trvať ani spať som nemohla,iba na 1 boku a stále ma bolesť trhala zo spánku:(za 2 týždne idem tam zas na kontrolu,či sa to pustilo a ak nie tam mi pichnu akusi kombinovanú a tá je vraj este horsia,tak sa modlím aby som to do vtedy dostala...

zwedavus

jej, pusate, všetci z teba máme obrovskú radosť:) a tiež sú veľmi potešujúce tie tvoje výsledky;) len tak ďalej!
a ako to dnes všetko dopadlo?