Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Lavera

tyrusqa

nemyslim si,ze je to taka ista kozmetika ako alverde,urcite je o nieco kvalitnejsia..pozerala som zlozenie na jednom sampone a pridavaju tam oleje a rozne esencie,co v alverde myslim nie su.takze das viac penazi za sampon ale nemusis potom uz kupovat trebars kokosovy ci jojobovy olej.

karolinaa

ahojte? a nevyskusali ste niekto hydratacny fluid matovy od Lavery?...hlavne ma zaujima ci zmatnuje..dakujem za reakcie

bara

ano zacala som pouzivat krem na tvar z aloe vera Lavera a som nesmierne spokojna.. neviem ci je to tym kremom ale pol roka ma trapil ocny ekzem a teraz zmizol ako pouzivam tento krem. Aj ked je drahsi ako alverde ale za tu cenu to stoji ak mas citlivu plet, pretoze alverde mi velmi upchavala pory a aj ekzem pretrvaval..

olik

diky meli, inac aj na tu alverde som pozerala tak vyskusam ju:-Psom ted presla na zdravy zivotny styl a stala sa vegetariankou tak aj kozmetiku chcem prurodnu, dik za radu a maj sa pekne

meli

ahoj moja...no ja mam odskusane vsetko je to super prirodna kozmetika ale ked chces troska usetrit kup si v DM drogerii ALVERDE kozmetiku ...je to taka ista len za prijatelnejsiu cenu:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika Lavera - Fórum - ZDRAVIE.sk