Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prešov-monoblok..a konizácia krčka maternice

yyy

pre mirku 23 a risk...:prečo ste zásadne tak proti Prešovu?????? Ono dnes je ťažké sa niekam dostať bez protekcie..a známosti..., preto ten Prešov..lebo podľa obvodu patrím pod Prešov....to má každý také zlé skúsenosti s Prešovom???

risk

taktiez by som sla niekam inam nez do presova.
neviem co jej vybrali,co sa stalo.mozno jej cast nechali.. uvidime co jej povedia,uz som ju dlhsie nevidela

tonica

ahojte dievčatá, ktorá máte za sebou konizáciu krčka maternice?? ja mám podstúpiť konizáciu.,a nai neviem, čo to presne je a prečo sa to robí

plmmklp

kočky..ktorej robili konizáciu krčka maternice???mám zle výsledky z cytosteru.., ganek., odporúčil excíziu..ale v nemocnici ma objednali hneď na konizáciu..., ako to prebieha a aké to je po zákroku-veľmi sa bojím kočky

yyy

risk....ahoj........no to s tou kámoškou..je smutné..aj keď nechápem..čo jej miesto toho slepáku vybrali....keď má jasne uvedené v papieroch, že slepák..inak je viac odborníkov..tak prečo nejde za niekým...kto sa v tom vyzná..nech vie, či ten slepák..má alebo nie..., a inak ja myslím, že takéto zákroky robí gynekolog a nie chirurg..paaaaaa a pekný deň

risk

ahoj.neviem na akej urovni vykonavaju konizaciu,ale viem,ze chirurgov sikovnych nemaju.kamaratke diagnostikovali zapal slepeho creva s tym ze musi okamzite von.tak ju operovali.su to asi 3 mesiace.minuly tyzden dostala obrovske bolesti,sla k lekarke a ta jej po vysetreni povedala,ze je to slepe crevo.kamoska sa priecila ze nie,lebo slepak jej uz vybrali.ale doktorka trvala na svojom aposlala ju na vysetrenia,kde to potvrdili. neviem co jej vybrali,ale slepak to nebol... teraz chuda chodi po vsetkych dabloch a vysetreniach aby zistili co jej vlastne chyba. a perlicka je,ze v zdravotnej karte ma uvedene, ze je po vybrati slepeho creva.. nechcem ta strasit,len aby si si dala pozor. vela stastia

yyy

baby..ktorá ste už bola na konizácii?? ako to prebieha??? bojím sa...hlavne ma zaujíma..kto bol na konizáciu v monobloku v Prešove??,akí sú tam lekári..a sestričky???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prešov-monoblok..a konizácia krčka maternice - Fórum - ZDRAVIE.sk