Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Max Factor alebo Loeral True Match Minerals

mirka 23

Sosorica, MF kozmetika je plna chemikalii, stači pozrieť na zloženie výrobku. Proste je to fakt. Ale tak čo spravim, ked MF veci, hlavne make upy su fantasticke, ja to použivam.

sosorica

Dievčatá, ktoré tu píšu o make - upe Max Factor - Natural Mineral a tvrdia, že je plný chemikálii a, že je testovaný na zvieratách, čo absolutne nie je pravda, by som chcela poprosiť aby netvrdili hovadiny. Nech si najskôr overia skutočnosti a potom píšu.
Ďakujem.

maria90

max factor ma lepsi stetec, ale kvalitou je lepsi make up loreal. a s tymi farbami to je pravda...na nete najdete siroku skalu, ale v obchodoch to tak nie je. je to ako pudrik, tak som si vybrala o trosku tmavsi a urobila som dobre :) je prirodzeny a pekne sa prisposobi pleti

profi-cka

Loreal ma velmi zlu kvalitu stetca, a velmi upchava pory, take peniaze by som zanho uz viac nedala, aj znama mi vravela z vlastnej skusenosti, ze je strasny. Nemaju ani odtiene na vyber...

waterka

vcera som si kupila ten od Loreal a musim povedat, ze je skvely...mam aj akne, a dnes rano som sa bala, ze nebude dostatocne kryt, tak som si najskor dala trosicka kremoveho make-upu ako podklad, ale vobec netreba... som prekvapena, ako dobre kryje, jednotlive vacsie vyrazky zatriete uz len malym stetcom, vytvori krasnu farbu, dokonca aj taky zdravi lesk, plet vyzera velmi sviezo, a mam pocit, akoby ma nalicil nejaky profesional =) takze ja len odporucam =)

sussane

ja mam max factor natural minerals :D musim uznat ze je nadherny na pleti lebo ma trblietky :D:D:D akurat ze vobec nic nekryje ... skor je to puder ako make-up :D

Ťava

Viem, že je tu odpovedí veľa, ale nevyznám sa v tom. Každá má iný názor. Tak ktorý z týchto dvoch make-upov lepšie kryje akné a zmatňuje? A ktorý z nich má aj také bledšie odtiene? Lebo sa mi zdá, že raz keď som skúšala L´Oreál, tak mi boli príliš tmavé. Ale nie som si už istá.

sabina54156

Prestan, L´ORÉAL netestuje svoje vyrobky na zvieratach ani nepouziva ingediencie testovane na zvieratch.je certifikovana.

sissi777

magazines.humber.ca

Toto robia so zvieratami kvoli tomu vasmu make upu.A to je este dost mierny obrazok. Max factor patri medzi znacky ktore testuju vyrobky na zvieratach, nechapem ako si to mozte kupovat

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Max Factor alebo Loeral True Match Minerals - Fórum - ZDRAVIE.sk