Max Factor alebo Loeral True Match Minerals

simonne

treba si naniest viac vrstiev a na pupacik specialne s malym stetcekom, zakryje vsetko. dermablend som mala, mastna som bola za chvilu...nie, ziaden nie je lepsi ako Loreal...

...makeup...

ja som mala obidva...loreal je dobry v lete...ale ja mam dorobne jazvicky a neprekryje celkom dobre...max faktor-cakala som viac...ale tiez neprekryje dobre.teraz mam uz dlhsiu dobu vichy dermablend-je dobry,len ten odtien akosi nepasuje
nepoculi ste nieco o makeupoch pastach?? ze su velmi dobre.krycie,ale pouz.ich v kozmet.salonoch a my bezny ich nevieme kupit.

oh.my.gosh

ja som mala loreal true match a taktiez mam mastnu plet a pouzivam krycie makeupy, ale tento sa mi kryci nezadal. Ani som ho nedopouzivala, bola som s nim velmi nespokojna. Mne sa najviac osvedcil miracle touch a dermablend, tieto dva mam vzdy.

simonne

baby, ja som vyskusala oba mineralne makeupy: loreal-true match a MF- natural minerals. mam mastnu plet so sklonom k akne. najlepsi makeup aky som kedy mala je prave tento Loreal. neuveritelny makeup. perfektne kryje, vyretusuje plet ako z reklamy, dokonca aj moja plet vyzera uzasne, ked si ho nanesiem. treba dat viac vrstiev, ak mate pupak, inak staci menej. naozaj uzasny makeup a navyse nevyzeram v nom ako v maske, ale prirodzene. a na mastnu plet uplne perfektny, trosku vysusuje, co mne vyhovuje. a dalsi svetly bod - plet sa mi pri nom nenormalne zlepsila, lebo neupchava pory...a to som mala roky problemovu plet.
MF - nekryje tak dobre a nevyretusuje ako loreal. vratim sa naspat k lorealu. MF ma ale super stetec :))
Odporucam Loreal- nikdy som nemala krajsiu plet, je dokonca lepsi ako Estee Lauder- a to bol dosial naj makeup, aky som nasla. loreal je navyse o polovicu lacnejsi...

Carmenita

ja som si kupila Vichy aera teint. bol pekne drahy,no trosku lutujem, lebo sa mi nezda taky uzasny..:( ma s nim este niekto skusenosti?

dzuzdzi

mam vyskusane oba. Napriek tomu, ze mam viac oblubenu znacku MF, tak tak mna osobne sklamal v tomto pudri, lebo takmer vobec neprekryva, kdezto L´Oreal aj pekne prekryje. Avsak takyto druh make-upu pouzivam najviac v lete, alebo ked velmi ponahlam a nestiham :))) lebo najdokonalejsi make-up je podla mna tekuty a mam dobre skusenosti s Lasting Perfomance (MF) a Seamless (MF).

mirka 23

ejmy, takže si mala práškový make up aj Max factor aj Loreal a MF je lepší? Lebo ja mam zatial MF a použivam ho ako puder a je super. Inak manžel mi ho nechtiac zhodil na zem a sa mi rozbil a vysypal...hrozne s chlapmi... :) tak si budem musieť kupiť nový