Pomozete?

cezia

Hmm tak vidim ze nie som jedina, netreba sa nad tym trapit. Moj napriklad aby dosiahol vrchol ked je vo mne tak sa musi riadne namakat a stane sa dost casto ze to nie je pre mna prijemne tym myslim ze ma to aj boli ked je to dlho a rychle tempo. Takze treba povedat niekedy ze nech sa dorobi rukou, lebo bohuzial ani to sa mi nedari len sam sa vie urobit :( Tiez som si to inak predstavovala.

ev

aj moj ex priatel mal tento problem...stal mu hocikedy a striekat sa mu nie vzdy dalo....mne to dost vadilo, lebo som vinu hadzala na moju neschopnost...potom som ale zistila,ze chyba je na druhej strane....bud to psychicka alebo...

marinka

takze aj ty mas podobny problem, no neviem ci kratko, tak pol roka sex. zijeme a tiez vidim ze po mne tuzi, zvacsa je on iniciatorom len neviem kde to viazne ze nedosiahne vyvrcholenie ked je vo mne

teriq

ahoj, no ja si myslim, ze to moze byt aj tym, ze mozno chce byt pre teba uplne ten najlepsi a chce aby bolo vsetko super, ale asi sa aj boji, aby nieco nepokazil... mojmu partnerovi to niekedy dlhsie trva, aj ked vidim, ze sa ide zo mna zblaznit, cize nepochybujem, ze by po mne netuzil alebo nemal na mna chut.. Aj nam sa uz stalo, ze sme jeho museli trocha inak dokoncit ;). Ako dlho spolu sex.zijete? Ak je to kratko,tak to sa podla mna casom zlepsi :), no ak jeto uz dlhsie asi sa treba poradit so sexuologom...

ikuska

asi po tebe netuzi,nema chut mat s tebou sex...inac tomu nechapem...chapem ked sa baba pri sexe neurobila ae ked chalan nemam orgazmus to uz je ine a aspon mu stoji??? neuraz sa to je iba moj nazor